SK Hořovice – SK Kladno 3:2 (1:0)

Čtvrtým soupeřem v přípravě nám byl celek z divizní skupiny B – SK Kladno. Proti tomu jsme se utkali už v loňské zimní přípravě, kdy jsme na hřišti soupeře prohráli 1:2. Tentokrát jsme chtěli výsledek vylepšit a to se nám také podařilo. Od prvních minut jsme si vypracovávali šance, nejprve Bělohlávek netrefil v těžké pozici Landův centr. Poté ze střední vzdálenosti vedle střílel Königsmark. V tu chvíli o sobě dalo vědět i Kladno a hezký zákrok musel vytáhnout Koten. Ve 33. minutě jsme šli do vedení Bělohlávkem, který vystihl špatnou rozehrávku a z prvního doteku nedal hostujícímu brankáři šanci. Ve zbytku poločasu hrozili spíše hosté, jednou nastřelili tyč a poté proti střele z přímého kopu zakročil Koten.
Na začátku druhého dějství jsme chybovali v rozehrávce a bylo to 1:1. V 58. minutě ale Wacker vypíchl míč poslednímu hostujícímu hráči a hnal se sám na brankáře, kterého v klidu přehodil. Vedení nám nevydrželo ani deset minut, když kladenský stoper vyvezl míč a posunul ho do křídla, odkud přišel centr a následné zakončení z prvního doteku skončilo v brance. V 69. minutě byl přísně vyloučen Vokůrka, střídačky se domluvily, že se dohraje v jedenácti, takže do hry šel Kalina. V 81. minutě se Čapek dostal před hráče a tvrdou přihrávkou našel právě Kalinu, který střelou z první překonal hostujícího gólmana. V posledních pěti minutách se Kladno ještě snažilo vyrovnat, nejprve brejkovou situaci vyřešil Sarvaš a poté nás dalším famózním zákrokem podržel Koten. Kladno jsme porazili 3:2 a hned druhý den ráno nás čeká další zápas se Slaným.

1. poločas: Koten- Hlídek, Puchmertl, Kuška, Smetana – Mareš, Vostárek, Königsmark – Záluský, Bělohlávek, Landa
2. poločas: Koten – Hlídek, Puchmertl, Sarvaš, Smetana (58. Vokůrka (70. Kalina)- Mareš, Vostárek (76. Kos), Wacker – Šíma, Bělohlávek (58. Čapek), Landa