SK Hořovice – TJ Ligmet Milín 2:1 (1:0)

Třetí přípravné utkání jsme odehráli proti ambicióznímu Milínu. Očekávali jsme, že nám tým, který si jde za suverénním postupem do divize, nenechá nic zadarmo. Začátek utkání nebyl bohatý na šance, foukal poměrně silný vítr a míč se občas v podstatě zastavil ve vzduchu. V první větší šanci se ocitli hosté, ale hezkým dvojzákrokem nás podržel Beran. Pak jsme začali vystrkovat růžky i my, aktivní v zakončení byl Záluský a Vostárek, oba ale těsně minuli. Po půlhodině hry udržel Bělohlávek odražený míč a poslal do úniku Záluského, který přehodil vyběhnutého brankáře hostí – 1:0. V posledních pěti minutách před pauzou hrozil spíše soupeř, když se nejprve za Beranem otřáslo břevno a v úplně závěrečných sekundách Mazuchův střelecký pokus skončil v síti až po odpískání poločasové přestávky.
Na začátku druhého dějství střílel Mareš, brankář hostů si s jeho střelou ale poradil. V 62. minutě se situace na hrací ploše po ošklivém faulu na Königsmarka lehce vyhrotila, faulující Obdržal byl rozhodčím Divilkem poslán do sprch. Königsmark v utkání dohrál a nahradil ho Kos. V poslední dvacetiminutovce zkusil štěstí Vostárek, ale zamířil jen těsně nad. V 80. minutě se po sérii chyb před Beranem objevil osamocený Šedivý a srovnal stav zápasu. V závěrečných minutách nejprve centroval Vostárek a Čapek svojí hlavičkou ohrozil hostujícího brankáře, který míč přizvedl na roh. Z toho se nám podařilo udeřit, když Čapek znovu hlavou vrátil míč do předbrankového prostoru a po dorážkách Landy a Mareše se balón konečně ocitl za brankovou čárou. Žádnou další příležitost si ani jeden tým nevypracoval a tak jsme zvítězili 2:1.

1. poločas: Beran – Hlídek, Kuška, Sarvaš, Smetana – Mareš, Vostárek, Bašík – Landa, Bělohlávek, Záluský
2. poločas: Beran – Landa, Kuška, Bělohlávek, Vokůrka – Mareš, Vostárek, Königsmark (62. Kos) – Šíma, Čapek, Záluský (75. Kalina)