SK Hořovice – SK Klatovy 1898 3:1 (2:1)

Utkání jsme začali aktivně, hned z první akce vyzkoušel ze střední vzdálenosti brankáře Wacker. Ve 12. minutě u lajny vybojoval ve svém prvním startu v základní sestavě míč Buben, posunul na Wackera a ten byl faulován v pokutovém území. K penaltě si stoupl kapitán týmu Jirka Mareš a s přehledem nás poslal do vedení. Hosté se snažili odpovědět, Puchmertl ale střelu zablokoval. Po krásném centru Smetany mohl vedení navýšit Bašík, ve skluzu to měl ale těžké a zamířil nad branku. Krátce po odehrané půlhodině se po lajně prohnal Landa, dal pod sebe na Bělohlávka, který věděl o lépe postaveném Bubnovi, jehož střela zapadla za tyč. Téměř hned po rozehrávce fauloval před vápnem Bašík a hostující Lukeš krásnou obalovačkou snížil na 2:1. Rychle odpovědět mohl Bělohlávek, už se dostal před brankáře, ale jeho střelu zastavil obránce stojící na brankové čáře.
Druhý poločas začal soupeř aktivněji, držel častěji míč, ale do žádné velké příležitosti se nedostal. V 78. minutě vysunul Smetana Čapka, který byl podražen brankářem, penalta se ale nepískala. To nám ale dlouho nevadilo, protože o 5 minut později šel brankář hostů do souboje s Vokůrkou, míč propadl na Landu, který centrem našel Čapka a ten hlavou potvrdil naši výhru. V závěru vybojoval míč Kos a ke střele se dostal Mareš, tu brankář vyrazil Kosovi na hlavu, ten ale těsně minul.
V zápase už se nic důležitého nestalo a tak 180 diváků mohlo sledovat naši zaslouženou výhru. Všem fanouškům děkujeme, v tomto kole na náš stadion přišla návštěva kola a my doufáme, že se vám zápas líbil.
Teď nás čeká lídr tabulky – Mariánské Lázně. Začínáme na hřišti soupeře v sobotu 23. září v 10:15.