SK Petrovice – SK Hořovice B 0:4 (0:3)

Po vydařeném zápase minulou neděli naše rezerva zajížděla na půdu Petrovic. První poločas byl ve výkonu obou týmů propastný rozdíl. Už ve 4. minutě založil akci Vokůrka, Kyncl si narazil s Čapkem a šajtlí se trefil pod břevno. Za 3 minuty byl v další akci Bašík, ve střelecké pozici si ale vybral nahrávku, kterou domácí zvládli zblokovat. Po chvíli jsme mohli jít do protiútoku, Čapkovu kličku ale domácí obránce vystihl. V desáté minutě se ke střele dostaly i Petrovice, proti ráně z velké dálky ale v klidu zasáhl Koten. V 16. minutě vystihl chybnou rozehrávku Dráb a střelou do odkryté branky navýšil vedení. Byl to právě Dráb, kdo ve 25. minutě dlouhým míčem našel Bubna, který si míč zpracoval ideálně do běhu a nedal brankáři žádnou šanci. Na konci poločasu prošel Buben půlkou hřiště a přihrál Čapkovi, který trefil břevno.
Druhé dějství začalo šancí domácích, jejich hráč ale vysoko přestřelil. Poté zkoušel obstřelit brankáře Čapek, ani tentokrát mu nebylo přáno. V 56. minutě se na Kotena řítil osamocený útočník, Koten ale včas snížil střelecký úhel a střelu vyrazil. V 78. minutě našel Václav Koten na ofsajd lajně Vyšína, ten už mohl zakončit, ale všiml si na zadní tyči Kaliny, který už měl zakončení jednoduché.
Z Petrovic veze béčko zaslouženou výhru 4:0. Další zápas je naplánován na neděli 17. září, kdy doma přivítáme rezervu Sedlčan.