SK Hořovice – SK Petřín Plzeň 2:4 (0:2)

V rámci 11. kola jsme odehráli zápas proti plzeňskému Petřínu. Do utkání jsme vstoupili aktivně, v první příležitosti byl Bělohlávek, jeho pokus byl sražen na rohový kop. Poté se přes dva hráče dostal Vostárek a vystřelil na přední tyč, kde jeho pokus zastavil hostující brankář. V 10. minutě bohužel jeden z petřínských hráčů odcentroval míč do vápna a zadní tyč zavíral jiný hostující hráč, který míč dostal do sítě. Poté jsme nadvakrát nezvládli zastavit protiútok a tak se Puchmertl uchýlil ke skluzu, který znamenal pokutový kop. Na střelu si Beran sáhl, ale i přesto bohužel skončila v síti. Po odehrané půlhodině se trefil Vostárek, ale rozhodčí odmával ofsajd. Těsně před poločasovým hvizdem ještě zkoušel skóre zkorigovat Záluský, když se hezky uvolnil, ale vystřelil jen do brankáře.
Vstup do druhého dějství byl katastrofální. Během pěti minut jsme dvakrát inkasovali, nejprve míč propadl do křídelního prostoru, kde se ho zmocnil hostující záložník, uvolnil se a dal gól střelou na zadní tyč. V 51. minutě už to bylo 0:4, když jsme v obraně znovu chybovali a po přihrávce před prázdnou branku už to měl útočník jednoduché. Petřín trochu snížil tempo a my začali tlačit. Penaltu pro nás vybojoval Hlídek a Mareš ji nekompromisně uklidil do šibenice. Další dvě šance měl Čapek, jednu hlavou a poté po kličce na vápně střílel vedle. V poslední patnáctiminutovce Mareš viděl dobrý náběh Bělohlávka, který v šanci vystřelil do brankáře. Po chvíli centroval Smetana na zadní tyč, kde byl osamocený Vostárek, který chtěl ještě míč vrátit před branku, ale hostující gólman to vystihl a míč sebral. Snížení na konečných 2:4 přišlo po hezké střele Záluského ze střední vzdálenosti. Před brankářem míč skočil a tak ho nedokázal zastavit. V úplném závěru měl ještě možnost zkorigovat skóre Landa.
Opět nás srazily zbytečně inkasované branky. Teď se už zase musíme soustředit na nedělní zápas, který nás čeká v 10:30 v Domažlicích.