TJ Jiskra Domažlice B – SK Hořovice 1:1 (0:0)

V neděli jsme se v rámci 12. kola Divize A vydali do Domažlic. Od začátku jsme na soupeře vlétli, což vyústilo v pokaženou rozehrávku, kterou přečetl Čapek. Proti němu vyběhl brankář, Čapek si míč postrčil kolem něj a i když mohl zakončovat do odkryté branky, tak spadl. Rozhodčí nedovolený zákrok neviděl a nechal pokračovat ve hře. V dalších minutách střílel levačkou Záluský. Soupeře jsme dále přehrávali, ten si za celý první poločas vytvořil jen jednu, ale stoprocentní šanci. Ve 20. minutě naše obrana nezachytila jednoduchý nákop a domácí útočník postupoval na Berana. Ten ale ani nemusel zakročovat, střela skončila vedle branky. Po odehrané půlhodině dostal míč do sítě Puchmertl, sudí ale gól neuznal kvůli faulu Čapka. Ten fauloval ještě jednou těsně před koncem poločasu a obdržel žlutou kartu. A jelikož už jednu měl, putoval předčasně do sprchy.
I v početní nevýhodě jsme se nenechali zatlačit a stále jsme byli vyrovnaným soupeřem. Domažlice si díky naší kvalitní hře bez míče nevytvořily vůbec nic. V 69. minutě odpískal hlavní rozhodčí po údajném faulu Puchmertla ve vápně pokutový kop. Reklamovali jsme, že k přestupku došlo mimo vápno, což následně potvrdila i komise rozhodčích, ale na verdiktu na hřišti to nic nezměnilo. Inkasovaná branka nás nabudila k ještě lepšímu výkonu a domácí jsme tlačili. Krásně střílel Mareš, jeho projektil ale jen těsně minul branku. Další šance měl hlavou Puchmertl a Šíma, ale vyrovnat se nám dlouho nedařilo. V 90. minutě Vostárek přenechal rozehrávku rohového kopu Bašíkovi, ten míč poslal na zadní tyč, kde Kuška vyhrál souboj a míč vrátil na malé vápno. Tam byl jako první Šíma a svým prvním divizním gólem pro nás vystřelil alespoň zasloužený bod. V úplném závěru jsme měli ještě možnost ukrást všechny body, míč znovu vracel Kuška, tentokrát se ke střele dostal Bašík a míč dostal za záda domažlického brankáře. Dopustil se ale faulu a tak gól nebyl uznán.
Z Domažlic jsme odjeli s bodem, který vzhledem k vývoji zápasu bereme. Teď nás v sobotu od 14:30 čekají Katovice a konečně budeme chtít doma bodovat naplno!