SK Hořovice – SK Rakovník 6:1 poločas 1:0 (Mistrovské utkání U15)

Na hřišti v Cerhovicích jsme přivítali tým SK Rakovník. Museli jsme se obejít hned bez několika hráčů základní sestavy. Pro nemoc chyběli Krejčí, Bauer a Ouřada. První poločas jsme moc kvality nepředvedli. Kazili jsme jednoduché přihrávky, neproměňovali vytvořené šance a vlastními chybami jsme se nedostali do kombinační hře. I tak jsme ale soupeře nepustili do žádné větší šance a do šaten jsme odcházeli s hubeným náskokem 1:0 po brance Křivánka.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit zcela odlišně a to se nám podařilo. Obraz naší hry se změnil a brzy jsme dokázali zvýšit náskok brankou Červenky na 2:0. Následně se do velké šance dostal Víťa Průša, kdy s míčem utekl obraně soupeře a byl nedovoleně zastaven až hostujícím brankářem, kterého již obešel. Bez udělení jakékoliv karty byl nařízen pokutový kop, který Víťa Průša proměnil – 3:0. Následně se prosadili opět Křivánek a David Dostál, který překonal brankáře po krásné akci. Jedinou vstřelenou branku soupeře jsme mu nabídli my vlastní chybou. V poslední minutě utkání se za obranu dostal i střídající Milan Průša, kterému se podařilo také obejít hostujícího brankáře a byl nedovoleně zastaven. Nařízený pokutový kop pak proměnil Křivánek a završil tak svůj hattrick.

Sestava SKH: Mojdl (B) – Hrdlička, Motl (C), Červenka, Bažata – Zoubek, Křivánek, Kratěna, Frühauf – Dostál, Průša V.

Střídající: Průša M., Krbec, Dudl, Fulín, Riska, Flégr (B)

Branky SKH: 7´64´70´Křivánek, 37´Červenka, 40´Průša V., 65´Dostál