SK Hořovice – SENCO Doubravka 2:5 poločas 1:4 (Mistrovské utkání U17)

Po náročném týdnu, kdy náš tým postihla viróza a počítali jsme nemocné, jsme nastoupili doma proti Senco Doubravce. Sestava byla opět doplněná o hráče z týmu starších žáků v čele s brankářem Frantou Galekem, který si v našem týmu odbyl premiéru. Naděje na dobrý výsledek a body nám vzaly tři standardní situace mezi 10.-24. minutou, ze kterých jsme kvůli naší nedůslednosti inkasovali. V 31. minutě jsme zápas zdramatizovali, kdy si na dlouhý míč za hostující obranu naběhl Ondra Sarvaš a svoji šanci proměnil. Po pěti minutách jsme ale opět inkasovali ze standardní situace a do kabin jsme šli v poločase za stavu 1:4. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně a naši hráči byli za svoji aktivitu po deseti minutách odměněni brankou, kdy si na kolmou přihrávku Ondry Sarvaše mezi obránce naběhl Vít Průša a svoji šanci s přehledem proměnil. V 72. minutě ale soupeř od nás dostal dárek v podobě zbytečné penalty, kterou bezpečně proměnil a zvýšil na konečných 2:5.

Sestava: Galek, Šebek, Červenka, Čapek, Petica, Hasman (60. Zoubek), Průša, Fryš, Sarvaš, Štochl (60. Dostál), Mackovič