SK HOŘOVICE – SK SLANÝ 5:1 (2:0) U15

V neděli jsme na hřišti v Cerhovicích přivítali soupeře ze Slaného. Základní sestavu jsme byli nuceni znovu pozměnit a to z důvodu zranění. Stoper Tadeáš Červenka si přivodil v sobotním utkání ml. dorostu, naražení žeber a to ho do našeho utkání nepustilo a dále Víťa Průša absentoval z důvodu svalového zranění. I tak jsme však byli schopni postavit kvalitní sestavu, pro kterou neměl být zisk tří bodů žádný problém.

Již od počátku utkání byla naše územní převaha znát, ale dlouho jsme se nedokázali střelecky prosadit. To se podařilo až Danielu Hrudkovi, který krásnou utaženou střelou do horního rohu branky otevřel skóre. O 5 minut později se po levé straně prosadil Vojta Hrdlička, který krásně obešel protiháče a nakonec obhodil hostujícího golmana – 2:0. Na počátku   2. poločasu, po námi zahrávaném rohovém kopu, došlo ke skrumáži před brankou soupeře, ze které padl vlastní gól. Obraz hry se dále moc neměnil a stále jsme měli více ze hry. Opět jsme ale soupeři nabídli po naší chybě šanci, kterou využil a dokázal tak snížit. V závěru utkání jsme dali větší příležitost i střídajícím hráčům doplněným z mužstva ml. žáků. Nejprve se ale prosadil náš utočník David Dostál, který zvýšil již na 4:1 a v samotném závěru utkání, po krásné kombinační akci “mladých pušek”, rozvlnil síť i Milan Průša, kapitán mladších žáků.

Již nyní se ale soustředíme na odložené středeční utkání proti našemu konkurentu z tabulky, týmu Hostouně. Držte nám palce, ať udržíme i nadále naši neporazitelnost.

Sestava SKH: Mojdl (B) – Bauer, Motl (C), Křivánek, Hrudka – Frühauf, Krejčí, Kratěna, Hrdlička – Dostál, Zoubek

Střídající: Riska, Průša M., Krbec, Ouřada, Bažata

Branky SKH: 20´ Hrudka, 25´ Hrdlička, 39´ Pospíšil (vlastní),  57´ Dostál, 69´ Průša M.