SK Hořovice – SK Tetín 3:1 (1:0)

Také ve druhém utkání Okresního přeboru se představila naše rezerva na domácí UMT pod Remízkem. Tetínští pracují ve svém areálu na rekonstrukci hřiště a naše travnatá plocha také nebyla v dobré kondici. Kdo očekával střelecké představení podobné utkání s Jáchymovem, byl určitě zklamán, i když se náš tým dostal velmi brzo do vedení a to díky vlastní brance hostujícího Švédy, který hlavičkou směrem na vlastní branku už ve 3. minutě otevřel skóre. Nutno dodat, že značnou měrou k této kuriosní brance přispěli napadající Buben a Bělohlávek, kteří způsobili nedorozumění v obraně. Náš tým měl po většinu poločasu převahu a vytrvale dobýval hostující branku, ale pokud hráči branku trefili, byl brankář Kasl připraven. Bezpočet zahozených příležitostí si domácí tým přenesl i do druhého poločasu, přestože jsme hned v úvodu skóre navýšili. Šíma byl v pokutovém území postrčen a z nařízeného pokutového kopu se Bašík nemýlil, 48. min. 2:0. S přibývajícím časem se naše převaha začala vytrácet a také hosté několikrát slibně zakončili, ale také Matěj Koten, byl v naší brance připraven. Diváci na další změnu skóre museli čekat až do samotného závěru, kdy se nejprve prosadil Marek Kyncl, 86. min. 3:0 a konečný výsledek „pečetil“ hostující Michalík, který nejlépe reagoval na vyraženou střelu po přímém kopu a pouhou minutu před koncem snížil na konečných 3:1. Tetín k utkání do Hořovic přijel dobře takticky připraven, znalostí hráčů a prostředí přispěl určitou měrou Tomáš Kaňka, který v našem B týmu několik předchozích ročníků odehrál. V následujícím utkání nastoupíme opět na domácí půdě v neděli 4.9.2022 od 17:00, kdy hostíme Drozdov jehož tým si zatím v soutěži připsal jeden bod za remízu 2:2 s Nižborem.