SK HOŘOVICE U13 – FK ČECHIE KRALUPY NAD VLTAVOU 8:1 (4:0)

V neděli 13.3.2022 od 11:55 hod. pro nás na domácím hřišti, na umělé trávě v Hořovicích, začala jarní odvetná část  Krajského přeboru mladších žáků, skupina A. Do jarní části sezóny jsme nastoupili jako vedoucí tým soutěže. Novou  posilou je Matyáš Erazím, který k nám přišel ze Spartaku Žebrák. Náš soupeř FK Čechie byl po polovině sezóny na pěkném šestém místě a byl jedním ze tří soupeřů, kteří nás dokázali na podzim obrat o body. Do utkání jsme nastoupili v sestavě Flégr – Bartoš, Dudl, Kropáč, Průša, Riska, Hadraba, Netrval, Fulín, Erazím, Sojka, Kaňka. Od počátku zápasu jsme soupeře přehrávali, první branku jsme vstřelil v páté minutě, po rohu Risky a hlavičce Netrvala. Do přestávky přidali góly ještě znovu Netrval, Fulín, Riska a upravili tak stav po prvním poločase na 4:0, přičemž soupeř hrozil pouze z několika ojedinělých protiútoků. I do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a již po minutě hry přidal další gól opět Tomáš Netrval. Poté jsme trochu polevili v koncentraci a soupeř se dostal i před naši branku. Z toho ve třicáté páté minutě vyústil pokutový kop pro hosty, který ovšem neproměnili a trefili pouze pravou tyč naší branky. Toto varování nám však nestačilo a po chvilce se soupeř dočkal branky, kdy snížil na 5:1. Následně se soupeř dostal z rychlých protiútoků ještě do dalších šancí, které ovšem brankář Tomáš Flégr, společně s obranou, dokázali odvrátit. Poté jsme zpřesnili hru a díky dvěma brankám Dominika Kaňky, hlavou po rohových kopech, jsme zvýšili skóre na 7:1. Následně se ještě prosadil Hadraba, který po přihrávce Matyáše Erazíma, upravil na konečných 8:1. A po zásluze jsme si připsali první jarní vítězství.

Střelci branek : 3x Tomáš Netrval, 2x Dominik Kaňka, Tomáš Fulín, Šimon Ryska a Stanislav Hadraba, za hosty korigoval Ondřej Špáda.

Příští utkání nás čeká 20.3.2022 od 11:40 hod. na UMT Újezd Praha 4, proti SK Slavii Jesenice.