SK SLAVIA JESENICE U13 –  SK HOŘOVICE U13  1:3 (1:2)

V neděli 20.3.2022 jsme odehráli druhé jarní utkání proti 8. týmu soutěže SK Slavii Jesenice. Hrálo se na umělé trávě hřiště SK Újezd u Průhonic v Praze 4, kde měla Jesenice pro toto utkání domácí hřiště. Tentokrát za náš tým nastoupila i další nová posila Jakub Abrhám, který k nám přišel před jarní sezónou z TJ Felbabka. Do utkání jsme šli v sestavě Toť, Bartoš, Průša, Kropáč, Dudl, Erazím, Hadraba, Fulín, Netrval, Kaňka, Palek, Abrhám. Do zápasu jsme vstoupili dobře a hned jsme si vypracovali dvě šance, ale Erazím ani Hadraba při svých příležitostech nedokázali zamířit mezi tři tyče a soupeř nás mohl potrestat, ale brankář Radovan Toť dokázal střelu vyrazit na tyč. Ve 13. minutě se už skóre k naší radosti měnilo, po přihrávce Průši se prosadil Fulín. Ve 23. minutě po přihrávce Fulína zvýšil Hadraba na 0:2. Soupeř se, ale nevzdal a do přestávky se mu podařilo ve 30. minutě gólem Ocáska snížit na 1:2. Snížení před poločasem domácí povzbudilo a do druhého poločasu vstoupili tlakem, ze kterého vytěžili “jen” dva rohové kopy. Následně se hra vyrovnala a do šance se dostal i náš Jakub Abrhám, který ale netrefil branku. Domácí hodně využívali k rozehrávce svého brankáře, což se jim nevyplatilo ve 36. minutě, kdy brankář pod tlakem Standy Hadraby špatně rozehrál a Tomáš Fulín zvýšil na 1:3. Hned po rozehrávce se dostal do slibné příležitosti Matyáš Erazím, ale gól se mu vstřelit nepodařilo. O dvě minuty později měl Erazím ještě jednu velkou příležitost, ale ani tentokrát se neprosadil. Domácí se nechtěli vzdát a ve 45. minutě musel Radovan Toť zakročit proti nebezpečné střele domácích. V hodně bojovném utkání se už nakonec skóre neměnilo a připsali jsem si druhou jarní výhru po výsledku 1:3.

Střelci branek: za domácí Michal Ocásek a za SK Hořovice 2x Tomáš Fulín a Hadraba.

Příští utkání nás čeká v neděli 27.3.2022 od 11:55 hod. na domácím hřišti v Hořovicích, Pod Remízkem, proti týmu TJ Viktoria Vestec. Na utkání jsou zváni všichni příznivci, čeká nás zajímavé utkání se soupeřem, který nás v dosavadní sezóně jako jediný porazil. V pvním vzájemném utkání jsme 25.8.2021 prohráli ve Vestci 3:1.