post

SK HOŘOVICE U13 – SOKOL HOSTOUŇ U13 8:0 (4-0)

V dalším zápase jarní části sezóny jsme v neděli 8.5.2022 na hřišti v Hořovicích přivítali Sokol Hostouň. Do utkání jsme nasadili naši novou posilu z Ukrajiny Oleksie Lytvynenka, který s námi už přes měsíc trénuje, ale čekalo se na vyřízení potřebných formalit, což se povedlo a Oleksii mohl nastoupit. Do utkání jsme nastoupili v sestavě: Flegr, Lytvynenko, Dudl, Kropáč, Erazím, Riska, Kaňka, Průša, Hadraba, Fulín, Bartoš, Netrval. Našemu soupeři se v sezóně moc nedaří a podle toho i zápas vypadal. Začali jsme velice dobře a již v první minutě střílel Kaňka, ale pouze do tyčky. Hned ve druhé minutě vybojoval Průša na obráncích soupeře míč, vystřelil, ale pouze vedle branky. Už ve 4. minutě jsem se poprvé radovali. Průša přihrál z pravé strany před branku a Kaňka poslal míč k levé tyči soupeřovi branky a otevřel skóre na 1:0 pro nás. O minutu později opět Průša přihrával Kaňkovi, ale ten tentokrát trefil jen brankáře. V 10. minutě proběhl po pravé straně Lytvynenko, který přihrál před branku opět Kaňkovi, který se uvolnil a střelou, tentokrát k pravé tyči, zvýšil na 2:0. O dvě minuty později našel Erazím před brankou znovu Kaňku, který vystřelil, trefil pouze pravou tyč branky, ale od zad brankáře se nakonec dostal míč za brankovou čáru. Tímto gólem Kaňka završil hattrick během 12 minut zápasu. O minutu později střílel Hadraba, ale pouze do břevna. Ve 21. minutě vedl míč po levé straně Netrval, přihrál Hadrabovi, který ještě míč posunul na Fulína a ten zvýšil na 4:0 pro nás. Zápas se odehrával téměř na polovině hostí, ale ve 23. minutě kopali hosté přímý kop z poloviny hřiště a z něho poprvé a jak se později ukázalo, tak i naposledy, vystřelili na naši branku. Tomáš Flegr byl pozorný a míč chytil do rukavic. Ve 29 minutě střílel znovu Kaňka, ale tentokrát nad branku.

Druhý poločas jsme začali stejně jako první, na polovině soupeře a ve 32. minutě přihrál Kropáč před branku Průšovi, jehož střela byla zblokována, míč se dostal zpět ke Kropáčovi, který si centr z pravé strany zopakoval, opět našel Průšu, ale jeho hlavička tentokrát mířila nad branku. O dvě minuty později střílel Hadraba, ale pouze vedle branky. Za další minutu našel znovu Kropáč Průšu, ale jeho střelu chytil brankář. Ve 38. minutě převzal Průša přihrávku na polovině hřiště, utekl obráncům a zvýšil na 5:0 pro nás. Následně během dvou minut střílel 2x Riska, ale poprvé střílel nad a podruhé vedle branky. V 43. minutě znovu střílel Hadraba, ale pouze vedle. V další minutě vybojoval míč Netrval, přihrál Riskovi, jehož centr před branku našel Průšu, který dal gól hlavou na 6:0. Ve 47. minutě přihrával z pravé strany Lytvynenko Fulínovi, ten našel Průšu, který během pouhých 9 minut dal také hattrick a bylo to 7:0. V 50. minutě přihrával z pravé strany Průša Hadrabovi, který netrefil prázdnou branku. V 54. minutě střílel Kaňka nad branku, o dvě minuty Kropáč také nad branku. V 58. minutě našel Netrval před brankou Kaňku a ten se nemýlil a uzavřel skóre zápasu na 8:0 pro nás. V posledně minutě zápasu ještě přihrával Riska před branku Hadrabovi, ale Standovi dnes štěstí nepřálo a jeho střela skončila pouze vedle branky.

Branky za SK Hořovice : 4x Dominik Kaňka, 3x Milan Průša, Tomáš Fulín.

Další zápas hrajeme v neděli 15.5.2022 od  11:55 hod. na půdě  SK Slaný.