SK Slaný U13 – SK HOŘOVICE U13 0:2 (0:0)

Další naší zastávkou v jarní části sezóny krajského přeboru mladších žáků byl Slaný. Od první minuty bylo vidět, že domácí se budou soustředit hlavně na obranu. Zhušťovali prostor před vlastní brankou a my jsme se jen složitě prosazovali. V 8. minutě se ke střele z dálky odhodlal Kaňka. Jeho střela se odrazila od břevna, z našeho pohledu za brankovou čáru a ven. Ale píšťalka rozhodčího zůstala němá, takže se pokračovalo dál za stavu 0:0. V 19. minutě se rozběhl k sólu Fulín, ale byl nedovoleně atakován ve vápně a rozhodčí nařídil penaltu. K exekuci pokutového kopu se odhodlal Fulín, ale dobře chytající brankář domácích vystihl stranu a míč chytil. My jsme pokračovali k dobývání neprostupné obrany domácích. Ale to se nám do konce prvního poločasu nepovedlo, a proto stav utkaní zůstal 0:0

Do druhého poločasu jsem šli s tím, že musíme co nejdříve vstřelit první branku. Soupeř pokračoval stále ve své urputné obraně. Ve 39. minutě vyhrál Hadraba osobní souboj. Na pravé straně přihrál před branku, Fulín prodloužil na zadní tyč, kde byl nikým nepokrytý Erazím, který neměl problém uklidit míč do sítě a tím pádem jsme se dostali do vedení 1:0. To byl impuls i pro domácí, kteří začali také útočit. Ale za celé utkání se dostali pouze do dvou šancí, s kterými si poradil Toť. Naše převaha byla vidět i v počtu zahrávaných rohů, kdy soupeř zahrál pouze dva a my asi patnáct. Při jednom z nich se rozběhli k rozehrávce Průša společně s Hadrabou, po krátké diskusi Průša bez zájmu odbíhal od míče a napálil tím i obranu soupeře, Hadraba mu rychle přihrál a Milan šel najednou z levé strany sám na brankáře, ale bohužel prostřelit se mu ho nepodařilo. V 56.minutě se opět střelou z dálky blýskl Kaňka a uzavřel tak stav utkání na 2:0 pro nás.

Sestava: Toť, Průša, Dudl, Bartoš, Riska, Erazím, Netrval, Kaňka, Hadraba, Fulín, Sojka.

Střelci branek: Erazím, Kaňka.