SK HOŘOVICE U15 – FK Králův Dvůr 6:2 (4:1)

Ve středu 20.4. se naše mužstvo st. žáků utkalo v okresním derby s mužstvem “Cábelíků”. I nadále jsme se museli obejít bez našeho střelce Víti Průši, který stále doléčuje problémy s třísly. Taktéž Tomáš Křivánek nebyl zcela fit, nicméně do utkání nakonec nastoupil. Od počátku bylo utkání v naší režii a to i navzdory spoustě nepřesností z naší strany. Hra byla neurovnaná a na našich hráčích nebyla vidět snaha o větší nasazení. Nicméně, do závěru prvního poločasu se nám podařilo vstřelit 4 branky, o které se postarali Kratěna, Křivánek (p), Štěňo a Zoubek. Soupeři jsme dovolili jednu branku a proto byl stav v poločase 4:1.

Do druhého dějství jsme se snažili pošetřit hráče, kteří laborují s menšími zraněními. Obraz hry se příliš nezměnil a podařilo se nám vstřelit ještě další dvě branky a to zásluhou Kratěny, který tak završil svůj hatrick. V poslední minutě utkání jsme pak inkasovali druhou branku soupeře a utkání tak skončilo v poměru 6:2.

Branky SKH: 6´ 59´ 63´ Kratěna, 15´ Křivánek (p), 30´ Štěňo, 35´ Zoubek

Sestava SKH: Mojdl (B), Hrudka, Červenka, Motl (K), Hrudka – Frühauf, Křivánek, Štěňo, Hrdlička – Kratěna, Zoubek

Střídající: Galek, Bauer, Peths, Ouřada