SK HOŘOVICE U15 – POVLTAVSKÁ FA 1:5 (0:3)

První důležité utkání jara jsme nezvládli. Na svém hřišti jsme přivítali mužstvo z Povltavské FA, našeho konkurenta, spolu s Hostouní, v čele tabulky. Ačkoli jsme naše kluky po celý týden na toto utkání připravovali, totálně jsme propadli a to ve všem. Soupeř nás v podstatě k ničemu nepustil, výborně presoval naši rozehrávku, což nám přinášelo vělké problémy a následně pak hrozil zejména přes svého nejlepšího hráče, Andronikova. Za první poločas jsme obdrželi tři branky!!! To bylo něco, s čím jsme se doposud v celé sezóně nepotkali. I když jsme v některých utkání nebyly herně tak dominantní, vždy jsme to nakonec výsledkově zvládli. Tentokrát byl soupeř nad naše síly.

Ve druhém poločasu jsme inkasovali další dvě branky. Podařilo se nám jen snížit z nařízeného pokutového kopu, který proměnil Víťa Průša. Konečný výsledek 1:5 je pro nás krutý, nicméně oprávněný. Soupeři gratulujeme, hrál opravdu výborně a my se již musíme ohlížet k dalšímu utkání, kdy zajíždíme do nepředvídatelného Rakovníka.

Branka SKH: 63´ Průša V. (p)

Sestava SKH: Mojdl (B), Hrudka, Červenka, Motl (K), Krejčí – Kratěna, Štěňo, Křivánek, Dostál – Zoubek, Průša V.

Střídající: Galek, Peths, Frühauf, Bauer, Hrdlička, Ouřada