SK HOŘOVICE U15 – SK Senco Doubravka 2:4 (1:3)

31.8.2022, 10:00 hod, Městský stadion Hořovice

S Doubravkou to byl první domácí zápas nové sezóny. Namlsáni po venkovní jasné výhře v Č. Budějovicích to mělo být jen potvrzení naší formy. A také tak utkání začalo. Od prvního hvizdu jsme v podstatě drželi otěže utkání a soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili. Drželi jsme míč na svých kopačkách…až do 21. min, kdy jsme jako první inkasovali. Druhý hřebíček přišel hned minutu na to a najednou jsme prohrávali o dvě branky se soupeřem, který na tom zjevně nebyl fotbalově až tak dobře, jako jsme my. Pořád jsme všichni věřili v obrat utkání v náš prospěch. V 27. min se individuálně prosadil kapitán Huttr, který pak posunul přihrávkou do jasné šance Zoubka a ten nezaváhal. 1:2 a hned to bylo veselejší. I když naše hra stále neměla parametry našich možností, vyrovnání bylo ve vzduchu. Místo toho ale před poločasových hvizdem přišla studená sprcha v podobě třetího gólu soupeře. Do kabin jsme tak šli velmi zklamaní. O přestávce jsme se kluky snažili psychicky podpořit a nabádali jsme je, abychom byli opatrní hned od počátku druhého poločasu, že rozhodně máme na to, abychom zápas zvrátili a nakonec se radovali my.

Šok přišel hned v úvodu druhého poločasu. Útok vedený po pravé straně soupeře jsme nedokázali u našeho rohu zastavit, přišel centr, po kterém jsme po čtvrté inkasovali. Kluky tento moment dost srazilo a na dalších útočných akcích to bylo velmi vidět. Na kopačkách se kupila nervozita, a i když jsme se dokázali dostat do slibných situací před brankou soupeře, dokázali jsme z nich vytěžit pouze branku, o kterou se postaral střídající Kováč a uzavřel tak konečné skóre na 2:4.

Branky SKH: 27´ Zoubek, 76´ Kováč

Sestava SKH: FLÉGR (B) – TRKOVSKÝ, NOVÁK, BAŽATA, KREJČÍ – FRÜHAUF, HUTTR (C), VRBA, KROB – CHALUPECKÝ, ZOUBEK

Střídající: ŽÍLA (B), HRDLIČKA, HLOUŠEK, KOVÁČ, PRŮŠA M., DIEUJUSTE