SK Hřebeč – SK Hořovice 1:4 (0:2)

V dalším přípravném utkání jsme změřili síly s účastníkem krajského přeboru SK Hřebeč na hřišti v Lidicích. Za domácí nastoupili mimo jiné i Jakub Podaný s Tomášem Jablonským. V úvodu utkání byl na míči aktivnější domácí celek, avšak vážnější šanci si nevytvořil. Poté měl ze hry více náš tým, dařilo se nám kombinovat, využívat krajní prostory a při ztrátě míče být včas u soupeře a získat ho zpět. První gól utkání zaznamenal Martin Polák tvrdou střelou z hranice vápna. Naše další šance nebyly využity a na druhé straně mohl vyrovnat soupeř po ojedinělé vážnější šanci z rohového kopu. Do konce poločasu jsme se ještě jednoho gólu dočkali, kdy po krásném pasu od Jirky Mareše na Lukáše Landu skóroval druhý jmenovaný. Poločas skončil výsledkem 0:2 pro náš tým. Do dalšího poločasu poslal trenér Ivan Pihávek čerstvé síly. Ve druhém poločasu tempo hry trochu opadlo, ale náš tým měl navrch, vytvářel si střelecké příležitosti a soupeře do šancí nepouštěl. Po pár minutách byla aktivita naše týmu odměněna, když se prosadil Filip Čapek a za dalších 10 minut přidal další gól Marek Kyncl. Čisté konto naše mužstvo nakonec neudrželo, v samotném závěru utkání se domácí celek prosadil krásně zahraným přímým kopem z kopačky Jakuba Podaného a stanovil tak konečný výsledek na 1:4. Další přípravné utkání odehrajeme na domácím hřišti s týmem Štětí již tuto sobotu od 10:30 hodin.

Branky: Polák, Landa, Čapek, Kyncl