SK Hořovice – SK Štětí 4:2 (3:2)

Třetí přípravné utkání jsme odehráli na domácím stadionu Pod Remízkem. Našim soupeřem byl tým hrající Fortuna Divizi skupinu B, SK Štětí. Začátek utkání se našemu týmu nepovedl, kdy hned v 6. minutě hosté vedli 0:2. Tým Ivana Pihávka se ale nepoložil a od 15. minuty byl lepším týmem. Zlepšenou hrou a vysokým presinkem jsme postupně tlačili na soupeře. Odměnou za napadání soupeře byla naše první branka, kterou vsítil Wacker. Nepolevovali jsme v aktivitě a přišlo vyrovnání. Čapek vyslal průnikovou přihrávku na Wackera a ten svou druhou brankou v zápase vyrovnal. Těsně před poločasem rozjelo naše mužstvo útočnou akci, ze které vytěžilo další gól v síti soupeře, když se prosadil Čapek. Druhý poločas mělo míč na kopačkách častěji naše mužstvo, avšak bez vážnějšího ohrožení soupeřovi svatyně. Soupeř si ve druhém poločase vypracoval dvě nadějné příležitosti, přičemž z největší trefil tyč naší branky. V samotném závěru utkání se však přítomní diváci ještě jednoho gólu dočkali. Po krásné průnikové přihrávce z dílny Zítka se prosadil Venca Koten, který tak upravil konečný stav zápasu na 4:2. Další zápas odehrajeme již v rámci předkola Mol cup, kdy na domácím stadionu v sobotu 30.7. přivítáme TJ Přeštice, které v loňské sezóně kralovali ve Fortuna Divizi A a zaslouženě postoupili do ČFL.
Branky: 2x Wacker, Čapek, V. Koten