post

SK Újezd Praha 4 – SK Hořovice 5:0 (2:0)

Generálku na jarní část sezóny jsme sehráli na UMT týmu SK Újezd Praha 4, druhého celku divize B. Start zápasu nám nevyšel, domácí hráli agresivně a my si museli zvykat na přehuštěný střed, který nám na malém hřišti dělal problém. Již v 9. minutě šel Újezd po našem zaváhání do vedení. V následujících minutách se toho po fotbalové stránce moc nestalo, spíše to vypadalo na soutěž, kdo z domácích předvede brutálnější zákrok. Naši první příležitost skórovat měl Kuška, jeho hlavičce ale chyběla razance. Ve 29. minutě byl jeden z domácích stoperů po dalším zákroku vykázán hlavním rozhodčím ze hřiště, ale jelikož se jednalo o přípravný zápas, Újezd pokračoval v jedenácti. Nutno podotknout, že od té doby už se hrálo víceméně v duchu fair-play. Další branka padla ve 37. minutě, kdy domácí zachytili naši rozehrávku a po centru dotlačili míč do sítě. Hned po rozehrávce jsme mohli snížit, když se po kombinaci Bělohlávek, Wacker, Vostárek dostal posledně jmenovaný do dobré pozice, jeho pokus brankář vyrazil k Bělohlávkovi, který razantní střelou zamířil mimo. I druhý poločas nezačal ideálně, v 52. minutě se za Kotenem otřáslo břevno a z dorážky se už domácí nemýlili, 3:0. Další brance zabránil v 73. minutě dobrým zákrokem Brambora. Poté mohl skórovat Landa, na centr Kyncla ale nedosáhl. Na druhé straně hřiště se domácí dokázali znovu prosadit, tentokrát po rohovém kopu. Naši největší příležitost zahodil v 85. minutě po centru Vokůrky Čapek. Úplně poslední akce zápasu domácím opět vyšla a po několika odrazech v našem vápně nakonec vstřelili gól na konečných 5:0. Generálka nám sice výsledkově nevyšla, v celé přípravě jsme ale předvedli několik slibných výkonů, na které musíme navázat. Soutěž začínáme příští týden v sobotu 4. března ve 14:30 na hřišti SK SENCO Doubravka.

Sestava SKH: Koten (52’ Brambora) – Hlídek, Puchmertl, Kuška, Smetana – Veselý, Wacker (46’ Vokůrka), Vostárek – Šíma (70’ Kyncl), Bělohlávek (46’ Čapek), Landa