Spartak Žebrák – SK Hořovice B 1:2 (0:2)

V sobotu 13. května jsme vyrazili do Žebráka. Hned v páté minutě nám po zaváhání Fatky zatrnulo, soupeř naštěstí z dálky netrefil branku. V 7. minutě Königsmark předskočil obránce a vyzval Bělohlávka, ten byl v osobním souboji důraznější než soupeř a střelou po zemi na zadní tyč otevřel skóre zápasu. Na konci první půlhodiny Königsmark efektivně obešel protihráče a přistrčil Šímovi. Ten vypálil, brankář jeho střelu ale neudržel v rukavicích a Frydrych P. zvýšil vedení. V závěru poločasu měl hodně práce Brambora, nejprve nadzvedl hezkou ránu z dálky a poté s jistotou zachytil všechny pokusy o centr.
Na začátku druhého dějství měl šanci po přihrávce Šímy Kyncl, skórovat se mu však nepodařilo. v 51. minutě jsme chybovali ve výstavbě útoku a domácí nás potrestali, když se jejich útočník dostal před Bramboru úplně osamocený. Ve zbytku zápasu se nehrál moc hezký fotbal, poslední šanci na zvýšení skóre měl Bělohlávek, když si narazil s Vokůrkou, ale v dobré pozici zamířil jen do brankáře. Domácí se v poslední minutě dostali ještě k nepříjemné hlavičce, branku ale netrefili. Ze Žebráka tak vezeme výhru a o další body se popereme v neděli 21. května proti Nižboru. Hraje se v Hořovicích v 17:00.