Sportovní škola Plzeň – SK Hořovice 3:0 poločas 1:0 (Mistrovské utkání U17)

K pátému mistrovskému utkání jsme nastoupili proti lídrovi naší skupiny Sportovní škole Plzeň, která doposud neztratila ani bod. Od začátku zápasu se domácí lépe pohybovali, byli přesnější v kombinaci a vypracovali si v úvodu dvě jasné brankové příležitosti. Obě dvě šance ale zneškodnil velmi dobře chytající Matyáš Malec. V 15. minutě se ale již skóre změnilo, když domácí po rohovém kopu šli do jednobrankového vedení. Po obdržené brance se hra sice vyrovnala, ale dopředu jsme byli málo aktivní a prakticky za celý první poločas jsme si nevypracovali vážnější šanci. Druhý poločas byl ve stejné režii jako závěr první půle. Domácí byli sice aktivnější směrem dopředu, ale díky naší solidně fungující obraně se nedostával do takových šancí, jako v prvním poločase. V 58. minutě se ale skóre přece jen změnilo. Po naší ztrátě míče ve středu pole si domácí útočník naběhl na míč mezi stopery a bez problému zvýšil na 2:0. Naše šance na bodový zisk definitivně zhasly v 75. minutě, kdy domácí útočník vystihl kličku našeho stopera a svůj samostatný únik bezpečně proměnil. Naše mužstvo si nedokázalo vypracovat za celý druhý poločas jasnější brankovou příležitost, a tak jsme z Plzně odjížděli s prohrou 3:0.

Sestava: Malec, Piskáček, Čapek, Kos, Petica, Procházka (Hruška), Šebek, Krýl (Sarvaš), Křivánek, Fryš, Mackovič.