post

TJ Sokol Nová Ves pod Pleší – SK Hořovice B 3:2 (3:2)

Druhý zápas I.B třídy odehrála naše rezerva v Nové Vsi pod Pleší. První šanci zápasu si vytvořili domácí, dobře se ale vrátil Král a znepříjemnil útočníkovi zakončení, který vystřelil jen vedle. Poté se odkop nepovedl Fatkovi, na vápně se zmocnil míče hráč Nové Vsi, naštěstí šajtlí zakončil vedle. V 11. minutě šli domácí po tečované střele zpoza vápna do vedení. Nám se podařilo bleskově odpovědět, Koten přihrál Bubnovi, který si míč dobře zpracoval, dostal se před obránce, udělal vyběhnutému brankáři kličku a vyrovnal na 1:1. Další šanci měli domácí, z úrovně penalty ale nedokázali trefit branku. Po rohovém kopu si skvěle zpracoval i připravil míč Dráb, jeho střelu na bližší tyč ale zlikvidoval brankář. O několik minut později se Dráb hezkou kličkou dostal přes obránce, tváří v tvář brankáři ale vystřelil nad. Naše nevyužité šance potrestali domácí ve 27. minutě, když po standardní situaci hlavičkující hráč přehodil vyběhnutého Bramboru. I nadále jsme měli více šancí my, Králova střela skončila na tyči, ale dorážka se Kynclovi nepovedla. Ve 37. minutě jsme si nepohlídali rohový kop, který letěl na zadní tyč a bylo to 3:1. Do poločasu jsme ještě zvládli snížit, když Král vysunul krásným míčem Kotena, ten už mohl střílet, ale rozhodl se pro přihrávku před prázdnou bránu na Bubna, který se nemýlil.
Ve druhém dějství měl šanci Buben, z úhlu mířil jen do tyčky. Poté jsme zahrozili z rohového kopu, Buben míč pustil na Drába, který vystřelil jen do míst, kde se nacházel domácí brankář. Stoprocentní příležitost vyrovnat měl po přihrávce Kotena Buben, bohužel se mu ze dvou metrů podařilo bránu přestřelit.
Další zápas odehrajeme doma v neděli 3. září od 17 hodin proti FC Jílové.
Na následujícím odkazu si můžete přehrát důležité momenty utkání, které natočil domácí tým. https://www.youtube.com/watch?v=zkL-Tv2sge4