SK Hořovice – SK SENCO Doubravka 0:0 (0:0)

Souboj s Doubravkou byl od počátku dle očekávání vyrovnaný, hosté zatím nepoznali hořkost porážky (1 výhra a 3 remízy). Kolem 20. minuty si Doubravka vytvořila menší tlak, který jsme s přehledem pohlídali. O pět minut později se dobrým obranným zákrokem vyznamenal Hlídek. Ve 39. minutě měl Wacker první velkou šanci, když se po sklepnutí od Bělohlávka dostal přes obránce a běžel sám na brankáře. V poslední moment si ale míč předkopl a nestihl dobře zakončit.
Druhý poločas nás soupeř zatlačil a chvilku trvalo, než jsme si příležitosti vypracovali i my. Posledních 15 minut bylo už pevně v naší režii. Obrovskou šanci měl po přihrávce Čapka Záluský, míč si dobře připravil, ale jeho hezká střela skončila na tyči. V 81. minutě měl Záluský další velkou šanci, když ho do úniku poslal Vokůrka. Obránci mu dýchali na záda a tak jeho střela z úhlu byla vyražena na roh. Ten rozehrál Vostárek na hlavu Kušky, který mířil jen doprostřed brány. V 84. minutě krásný fotbalový moment předvedl Vokůrka, přehodil si obránce a vypálil na zadní tyč. Bohužel ani jeho střela v brance neskončila a tak zápas skončil smírně 0:0.
O další body budeme hrát v sobotu 9. září v 10:15 na Aritmě.