post

TJ TATRAN SEDLČANY – SK HOŘOVICE U15 0:3 (0:1)

V neděli jsme jeli k dalšímu mistrovskému utkání, tentokrát do Sedlčan, kde jsme poměřili síly s místním Tatranem, aktuálně 13. týmem tabulky. K zápasu jsme jeli s jasným plánem – odvézt si tři body domů do Hořovic. Utkání se hrálo na umělé trávě. Hřiště bylo o poznání užší, než na jaké jsme zvyklí z našeho prostředí. Otazník byl nad startem našeho střelce Víti Průši, který laboruje s bolestí třísla. To se také potvrdilo a po 6 odehraných minutách byl nucen střídat a ze zápasu odstoupit. Hra byla od samého počátku velmi neurovnaná a na obou stranách se kupily chyby. Nicméně, v 7. minutě se dokázal z dorážky prosadit Patrik Štěňo a otevřel tak skóre – 0:1. Do konce poločasu jsme sice soupeře k ničemu vážnějšímu nepustili, avšak naše hra byla nekoukatelná! Nedokázali jsme se dostat do našeho obvyklého tempa a kombinační hry. Velice často jsme na míči chybovali, přicházeli o něj a o jeho získání jsme museli velmi bojovat. Do konce poločasu jsme tak skóre nezvýšili.

Během přestávky nastala v naší kabině menší bouře. Kluci si od trenérů vyslechli kritiku na předvedenou hru. Druhý poločas sice začal s míčem pod naší kontrolou, ale předvedená hra nabírala na kvalitě jen pozvolna. Ve 38. minutě se dokázal prosadit Křivánek a krátce po něm v minutě 42. i Kratěna. V dalším průběhu druhého poločasu už jsme se dokázali více dostat k nějaké kombinaci, která vedla k zakončení. Další branku se nám již ale vstřelit nepodařilo. Více než předvedená hra, nás těší zisk tří bodů z venkovního hřiště. Ale jako aspiranti na vítězství v krajském přeboru nemůžeme mít jiné cíle, než je výhra. Již tuto neděli přivítáme doma SK Rapid Psáry.

sestava SKH: MOJDL – HRUDKA, ČERVENKA, MOTL, KREJČÍ, ZOUBEK, ŠTĚŇO, KŘIVÁNEK, KRATĚNA – DOSTÁL, PRŮŠA V.

střídající: Bauer, Peths, Frühauf, Hrdlička, Ouřada

branky SKH: 7´ Štěňo, 38´ Křivánek, 42´ Kratěna