post

TJ TATRAN SEDLČANY U13 – SK HOŘOVICE U13 1:2 (0:1)

V neděli 3.4.2022 jsme zavítali k dalšímu zápasu na umělou trávu Tatranu Sedlčany. Tentokrát nám z důvodu nemoci chybělo několik hráčů a proto dostali příležitost mladší a mezi nimi i Milan Velič, který se před jarní částí soutěže vrátil z fotbalové akademie 1.FK Příbram, kde strávil 2 roky. Do utkání jsme šli v sestavě Flegr, Dudl, Palek, Netrval, Fulín, Riska, Hadraba, Sojka, Kropáč, Abrhám, Hovorka a Velič. Opět nás čekal bojovný soupeř, kdy se většina hry odehrávala ve středu hřiště. Ač jsme měli mírnou územní převahu, nedokázali jsme vstřelit branku, i když příležitosti jsme k tomu měli. V 5. minutě Fulín netrefil branku, v 8. minutě Hadraba trefil jen brankáře, ve 13. minutě střelu Abrháma zastavila tyč a ve 22. minutě pěknou střelu Dudla dokázal domácí brankář vyrazit nad břevno. Po rozehraném rohovém kopu šla ve 26. minutě střela Palka opět pouze do břevna. Poprvé jsme se radovali z gólu až ve 28. minutě, kdy se trefil Dominik Sojka, skóre se tedy změnilo na 1:0 pro nás. V poslední minutě prvního poločasu, ještě střílel Hadraba, ale bohužel nad. Domácí hrozili ojedinělými nákopy za naši obranu, se kterými jsme si naše obrana dokázala poradit.
Na začátku druhého poločasu se ve 35. minutě soupeři podařilo vyrovnat. Z přímého kopu se trefil Haas. Poté domácí ožili a my pokračovali v neproměňováním našich šancí. Ve 46. minutě Netrval mířil jen vedle domácí branky. V 52. minutě se vřítil do domácí obrany Kropáč, který byl faulován a rozhodčí nařídil pokutový kop pro nás. Ten bezpečně proměnil Standa Hadraba a opět jsme se dostali do vedení 2:1. Domácí se sice snažili o vyrovnání a kopali několik přímých kopů, ale obrana, s brankářem Tomášem Flegrem, vše vyřešila. V závěru ještě v 59. minutě hezky vypálil Fulín, ale jeho střelu vyrazil domácí brankář nad branku, a tak zápas skončil naším vítězstvím 2:1.
Střelci branek: za domácí Martin Haas a za SK Hořovice Dominik Sojka a Standa Hadraba.

Příští utkání nás čeká v neděli 10.4.2022 od 11:55 hod. na domácím hřišti v Hořovicích, Pod Remízkem, proti týmu SK Rapid Psáry.