Vestec – SK Hořovice 0:5 poločas 0:3 (Mistrovské utkání U15)

K prvnímu venkovnímu mistrovskému utkání jsme vyjeli do Vestce, kde jsme v krásném areálu poměřili síly s místní TJ Viktorií. Na několika postech jsme byli nuceni provést změny. Chyběl brankář Mojdl, kterého musel nahradit Fanda Galek a také jsme se museli obejít bez naší opory, Tomáše Křivánka, který ve stejný den odehrál mistrovské utkání za ml. dorost.

Herně první poločas z naší strany neprobíhal úplně podle našich představ. Nenaplnili jsme cíle, které jsme si před utkáním dali a to, že se budeme snažit být silní na míči, podržet jej a donutit soupeře, aby daleko více běhal bez míče. Zejména pak našimi chybami jsme soupeři umožnili dostat se do několika vážnějších šancí, které naštěstí žádnou brankou neskončili. My jsme se však dočkali ve 21. minutě, kdy Zoubek krásně zatáhl míč po pravé straně a naservíroval jej před bránu Dostálovi, který skóroval. Následně pak ve 28. min. na hranici velkého vápna vystřelil Krejčí a přeloboval gólmana domácích – 0:2. Ve 31. min. jsme zahrávali rohový kop (Zoubek), který byl mířen těsně mezi tyč a bránícího hráče domácích, který si střílený centr srazil do vlastní branky – 0:3.

Druhý poločas už ze strany soupeře nepřišly žádné vážnější situace, naopak jsme přidali další dvě branky z kopaček Frühaufa a Ouřady. I další mistrovské utkání jsme tedy zvládli a po dvou zápasech máme plný bodový zisk a skóre 18:0. Již tuto sobotu zajíždíme k dalšímu venkovnímu utkání, tentokrát do Psár.

sestava: Galek (B) – Bauer, Motl (C), Červenka, Ouřada – Krejčí, Průša V., Kratěna, Hrudka – Dostál, Zoubek

střídající: Hrdlička, Bažata, Frühauf

branky SKH: 21´Dostál, 28´Krejčí, 31´Zoubek, 37´Frühauf, 53´Ouřada