SK Aritma Praha – SK Hořovice 1:0 (1:0)

K zápasu šestého kola Fortuna Divize A jsme nastoupili na hřišti Aritmy Praha. Utkání jsme začali aktivně a vysoko jsme napadali rozehrávku soupeře. Nejblíže ke vstřelení branky byl Čapek, jehož hlavičku brankář vyrazil na rohový kop. Všechny náznaky šancí Aritmy spolehlivě likvidoval Bleha. Problém nastal ve 22. minutě, když odkop od brány prodloužil domácí útočník na rozběhnutého spoluhráče, který přihrál pod sebe a Bleha proti zakončení o tyč neměl šanci. Z obdrženého gólu jsme se rychle oklepali a hrozili jsme hlavně ze standardních situací. Před koncem poločasu se srazili domácí obránci a Bělohlávek běžel sám na bránu, paní rozhodčí ale odpískala faul našemu hráči. Dvě minuty poté rozvlnil síť Čapek, jenže podle rozhodčích se nacházel v ofsajdu. Do kabin se tak šlo za stavu 1:0. Druhá půle byla více soubojová a hrálo se o střed pole. Jedinou šanci domácích zlikvidoval Bleha. Poté následovala nepříjemná střela Vostárka, která domácího brankáře vystrašila. Více gólových příležitostí jsme si nevytvořili a tak jsme odjeli bez bodu. Další zápas odehrajeme tuto sobotu od 16:30 na domácí půdě proti soupeři z Klatov.