SK HOŘOVICE U15 – Povltavská FA 2:3 (0:2)

11.9.2022, 10:00 hod – Hořovice, Městský stadion

Nedělní dopoledne, soupeř Povltavská FA, domácí zápas, kdy jsme měli konečně zabodovat naplno. Do kádru se nám po krátké pauze vrátil Patrik Štěno, prozatím alespoň na lavičku. Vědomi si obrovské individuální síly Povltavského Andronikova, jsme na kluky apelovali, aby zejména v obranné činnosti přistupovali velmi zodpovědně a důrazně. Hned v počátku utkání jsme však dali jmenovanému trochu prostoru, který jej okamžitě využil, ale naštěstí to brankou neskončilo. Postupně jsme přebírali otěže utkání, měli jsme i více ze hry, ale opět naším nedůrazem a zbytečným chybováním jsme do konce prvního poločasu prohrávali 0:2. Opět se opakoval stejný scénář… hrajeme fotbal, dokážeme se i kombinací dostat do zakončení, ale chybí patřičný důraz jak v ofenzívě, tak defenzívě. Naše chyby nás pak psychicky sráží.

O přestávce bylo v naší kabině bouřlivo během hodnocení 1. poločasu trenérem Kubou Krobem. Do druhého poločasu jsme vstoupili ve stejné sestavě snažíc se kluky hlavně uklidnit s tím, že ještě máme celý poločas na zvrácení výsledku. Do druhé poloviny utkání jsme nevstoupili zle a opět jsme hráli kombinační fotbal, drželi jsme míč, vypracovali si další šance, které však brankou neskončili. V 59. min., opět po naší chybě, soupeř trestal a zvýšil na 0:3. Trenér Krob zamíchal se sestavou. Brankové reakce však přišly příliš pozdě. V 70. min se nejprve po skrumáži před soupeřovou brankou prosadil Bažata a pak v 78. min krásnou střelou z dálky vsítil Vrba. Na vyrovnání již bylo ale pozdě a proto jsme soupeři z Povltavské FA nechali všechny tři body.

Hned tuto středu máme příležitost na reparát při odloženém domácím utkání se Strakonicemi od 16:30 hod na Městské stadionu v Hořovicích.

Banky SKH: 70´ Bažata, 78´ Vrba

Sestava SKH: ŽÍLA (B) – FRÜHAUF, NOVÁK, PRŮŠA M., BAŽATA – KREJČÍ, HUTTR (C), DUDL, KROB – CHALUPECKÝ, ZOUBEK

Náhradníci: FLÉGR (B), ŠTĚNO, HLOUŠEK, HRDLIČKA, VRBA, KOVÁČ