FC Freyburg Trubín – SK Hořovice B 2:1 (1:0)

Na závěr sezóny se náš B tým vydal do Trubína. S vidinou jistého postupu jsme si chtěli poslední zápas užít a udělat si dobrou náladu před dokopnou. Bohužel se zápas vyvíjel podobně jako poslední utkání A týmu. Ve 3. minutě po dlouhém autu Frydrycha P. hlavičkoval do rukavic brankáře Dráb. V 5. minutě si připsal povedený zákrok proti střele z přímého kopu Malec. O 3 minuty později se ale domácí prosadili, po rychlém vhazování následoval centr a hlavička, která rozvlnila síť za Malcem. Nám se nedařilo překonávat obranu soupeře, uchylovali jsme se k dlouhým nákopům, které nikam nevedly. V 18. minutě znovu hrozili domácí, Fatka ale včasným odkopem zažehnal nebezpečí. Po půlhodině hry kvalitně centroval Vokůrka, ale vybojoval jen rohový kop. Ten skončil na hlavě Drába, který bohužel hlavičkoval vedle. Ani dalekonosná tečovaná střela Nováka neskončila mezi tyčemi a tak jsme o poločase prohrávali 1:0.
Do druhého dějství jsme šli rovnou s pěti změnami. V 57. minutě jsme se konečně prosadili a byli u toho 2 střídající hráči. Záluský dostal balón na křídle, přesně nacentroval a Čapek se hlavou nemýlil. I přes několik šancí nám ale nebylo přáno přidat druhý gól. V 59. minutě poslal Zálusky po lajně Wackera, který přihrál míč před bránu na Čapka, který tentokrát gól nevstřelil. O 2 minuty později zase Wacker vybídl Kotena, ten nacentroval také před bránu a z úhlu mířil mimo branku Vokůrka. V 69. minutě udělal kličku brankáři Čapek a byl stažen k zemi posledním obráncem. Pro Trubín následoval dvojí trest – červená karta a pokutový kop. K tomu se postavil Fatka, ale jeho střelu brankář vyrazil ke Kotenovi, který zamířil vedle. Zbylých 20 minut se Trubín bránil, hra byla hodně přerušovaná a nám se nedařilo prosadit proti obrannému valu soupeře. Pět minut před koncem se do ojedinělé šance dostali domácí a stejně jako v prvním poločase se po centru prosadili hlavou. My už jsme na tuto branku nedokázali zareagovat a tak 3 body zůstaly v Trubíně.