TJ ČECHIE Nový Jáchymov – SK Hořovice B 3:7 (2:2)

V neděli 11. června odehrála naše rezerva předposlední utkání soutěže v Novém Jáchymově. Podzimní zápas jsme ovládli 11:0, ale i přesto jsme věděli, že nás nečeká nic lehkého, protože domácí se nacházeli na druhém místě tabulky. O kvalitě našeho soupeře jsme se přesvědčili od prvních minut, kdy měli domácí několik zajímavých příležitostí. První branku zápasu vstřelil nejlepší střelec Jáchymova Morstein, ale kvůli ofsajdu nakonec nemohla být uznána. Poté hlavičkoval další hráč domácích do břevna a o 4 minuty později se za Bramborou zatřásla horní tyč podruhé. Naštěstí jsme tento nápor ustáli bez inkasované branky a ve 25. minutě Bělohlávek našel dlouhým míčem Smetanu, který si ještě postrčil míč a střelou k zadní tyči nás poslal do vedení. Navýšit ho mohl Dráb, ale z dobré pozice netrefil branku. A tak se ve 36. minutě znovu prosadil střelou k tyči Smetana. Dvoubrankové vedení nám ale nevydrželo dlouho. Morstein se dostal před Bramboru a tentokrát už jeho branka platila. Do poločasu se tahoun domácích dostal ještě do jedné příležitosti, když postupoval po levé straně a Brambora se mu snažil vyběhnutím zmenšit střelecký úhel. To ale nepomohlo a do kabin se šlo za stavu 2:2.
Na startu druhého poločasu utekl míč Bělohlávkovi a na Bramboru se znovu řítil Morstein. Už to vypadalo, že zpečetí hattrick, ale Bělohlávek se poctivě vrátil a s pomocí tyče vykopl míč pryč. V 50. minutě se do protiútoku dostal Frydrych P. a přízemní střelou nám znovu vrátil vedení. Poté Frydrych P. od rohového praporku poslal přesný centr na hlavu Drába a bylo to 2:4. V 56. minutě potvrdil Frydrych P. svou formu a přidal další branku. O několik minut později byl ve střelecké pozici Čapek, ale ještě nahrával Frydrychovi P., který se ale tentokrát neprosadil. Místo toho jsme v 70. minutě zmatkovali v našem pokutovém území, míče se zhostili domácí a nedali Bramborovi žádnou šanci. V 85. minutě si Frydrych P. našel přetažený centr a vybídl Vokůrku, který z vápna střelou na zadní tyč překonal brankáře. Definitivně naši výhru pojistil v poslední minutě zápasu střídající Malec, který vystihl přihrávku a na brankové čáře ve skluzu dotlačil míč do sítě. Z Nového Jáchymova jsme po zápase, který se musel fanouškům líbit, přivezli 3 body. Poslední zápas nás čekal v sobotu 17. června v Trubíně.