FC Viktoria Plzeň (U14) – SK HOŘOVICE 1:1 (1:0)

Plzeň, FS Josefa Žaloudka (UMT)

Naše U15 odehrála přípravné utkání s hráči Viktorky Plzeň (r. 2009), tedy s U14. Z kompletního kádru nám chyběl Milan Průša, Jakub Kováč a Oliver Petráš. Od počátku utkání bylo zřejmé, že soupeř bude rozhodně fotbalový, což nám mohlo vyhovovat. A taky to tak bylo. Utkání mělo spád, byly tam velmi fotbalové momenty na obou stranách a my jsme si mohli vyzkoušet i různé varianty rozestavění, proto dostali šanci všichni hráči kádru. Během hry musel pro bolest zad odstoupit Ondra Dudl a následně v druhém poločasu i Petr Chalupecký, který utkání odehrál s pohmožděným palcem u nohy.
Branka domácích padla v 37. min, tedy před koncem poločasu a to po našem nedůrazu ve vápně. Krátce po změně stran se naopak prosadil po centru ze strany náš kapitán Fanda Huttr a srovnal na konečných 1:1.

sestava SKH: FLÉGR (B) – NOVÁK, HUTTR (C), DUDL – FRÜHAUF, ŠTEŇO, KREJČÍ, KROB – HRDLIČKA, CHALUPECKÝ, ZOUBEK
střídající: ŽÍLA (B), BAŽATA, OUŘADA, TRKOVSKÝ, BERCHA, VRBA
branka SKH: 47´ Huttr