SK Hořovice – SK Spartak Příbram 9:2 (7:1)

V sobotu 28. ledna jsme odehráli třetí přátelské utkání zimní přípravy proti SK Spartak Příbram. Hned v první minutě jsme se dostali do vedení, když Vostárek vyvinul tlak na rozehrávku hostů, získal míč a přešel přes tři hráče. Poté přihrál na úroveň penalty Bělohlávkovi a ten nás poslal do vedení. Z toho jsme se ale neradovali téměř ani minutu, brzy po rozehrávce Frýdla přeloboval jeden z hostů. V 7. minutě Bělohlávek vypresoval brankáře, který zkazil rozehrávku. K míči se dostal Vostárek a patičkou vrátil Bělohlávkovi, 2:1. Poté Mareš z přímého kopu trefil tyč. Šancí jsme si vypracovali v prvním poločase nespočet. V jednom obrovském závaru jsme vyprodukovali během minuty asi 10 střel, všechny byly ale zblokovány. Ve 20. minutě proběhl Landa celou levou stranou a přihrál Bělohlávkovi, který za 20 minut zkompletoval hattrick. O 5 minut později byl faulován Vostárek a rozehrávky se chopil Mareš. Jeho centr si našel Puchmertl a nadvakrát protlačil míč do sítě, 4:1. Ve 30. minutě dostal průnikovou přihrávku Hlídek, který nahrál Landovi a bylo to 5:1. Ve 39. minutě se otočil kolem obránce Bělohlávek a střelou k tyči si připsal již čtvrtou branku. V poslední minutě prvního poločasu dostal od Vostárka další průnikovku Hlídek, který nahrál Záluskému a ten zpoza vápna přeloboval hostujícího brankáře, 7:1. Druhý poločas už byl poněkud klidnější, první jasnou šanci si vypracoval Spartak v 53. minutě, Koten ale včas vyběhl proti. V 58. minutě se ke střele dostal jeden z hostů a tentokrát tvrdou střelou pod břevno snížil na 7:2. Hned o minutu později si míč na střed posunul Záluský, Čapek k němu ale přiběhl a uklidil ho do horního rohu branky. V dalším průběhu zápasu Krejča trefil břevno. V 79. minutě Mareš vybídl Vokůrku, ten na druhé straně vápna našel Čapka a schylovalo se k desítce. K té měl nejblíže v poslední minutě zápasu Buben, ale trestuhodně netrefil téměř prázdnou bránu. Příští zápas odehrajeme opět doma v sobotu 4. února od 10:30 proti FC Přední Kopanina.

Sestava SKH: Frýdl (46’ Koten) – Hlídek, Puchmertl, Kuška, Smetana – Mareš, Wacker (59’ Vokůrka), Vostárek (46’ Krejča) – Záluský (70’ Fatka), Bělohlávek (55’ Čapek), Landa (55’ Buben)