post

SK HOŘOVICE – SK Kladno 0:3 (0:3)

29.1.2023 v 10:00 hod, Hořovice, stadion Pod Remízkem (UMT)

K dalšímu přípravnému utkání jsme si pozvali mužstvo hrající ligovou soutěž naší kategorie, SK Kladno. Předpokládali jsme, že utkání to nebude rozhodně jednoduché, neboť náš týdenní program byl velmi náročný a prakticky každý den byli kluci v zápřahu a k tomu ještě čtvrteční utkání na Viktorce. Navíc nás před tímto zápasem potrápila marodka. V tomto utkání jsme se museli obejít bez Tomáše Vrby, Milana Průši, Ondry Dudla, Tondy Ouřady a také Petra Chalupeckého a to v takto nabitém programu je už citelná hráčská ztráta.
Naopak tým Kladna přijel v kompletní ligové sestavě. Tak jako v minulých utkáních, naši brankáři si minutáž rozdělují rovným dílem, tedy každý jeden poločas. Od počátku byla na našich vidět již únava z předchozích dní a proto jsme celkem zaostávali v důrazu a bojovnosti. Od toho se také odvíjelo celkové nasazení. Herně to nebylo až zas tak zlé a prakticky do ničeho vážnějšího jsme soupeře nepouštěli. Byl to boj zejména o střed hřiště. První naše zaváhání přišlo ve 25. min, kdy jsme po standardní situaci soupeře neuhlídali hráče ve vápně, který hlavou otevřel skóre. Do konce poločasu jsme pak inkasovali ještě dvakrát, ale nutno říci, že to bylo vždy po našich chybách a nedůrazu. Nejednalo se o žádné vytvořené šance z nějaké herní převahy.
Paradoxně ve druhém poločasu, když už únava byla zjevná, jsme si vytvořili největší brankové příležitosti. Zejména pak od Michala Zoubka, Kuby Kováče nebo Martina Krejčího. Jednalo se o velmi pěkné akce, které si zasloužily brankovou tečku, ale ta se však nekonala. Utkání tak skončilo 0:3.

sestava SKH: FLÉGR (B) – NOVÁK, HUTTR (C), BAŽATA – TRKOVSKÝ, ŠTEŇO, KREJČÍ, FRÜHAUF – HRDLIČKA, ZOUBEK, KROB
střídající: ŽÍLA (B), BERCHA, PETRÁŠ, KOVÁČ,