FK Admira Praha U14 – SK Hořovice U14 5:1 (2:0)

V sobotu 15.10.2022 jsme jeli k dalšímu zápasu do Prahy, kde jsme nastoupili k na stadionu FK Admira. Slušný vstup do utkání jsme si pokazili na konci první desetiminutovky, když nejprve po nákopu za naši obranu. Brankář Toť dobře chytil šanci domácích, ale míč mu vypadl a on padl pod nohy útočníka, aby vyrazil míč za branku, a pískala se penalta proti nám. Domácí ji proměnili a vedli 1:0. O minutu později přišel další míč za naši obranu a bylo to 2:0. Od té doby jsme se bohužel převážně bránili a nedokázali podržet míč. Ve 28. minutě nás po kombinaci domácích zachránila tyč. Ve 31. minutě opět zaváhala naše obrana, domácí postupovali ve čtyřech na naši branku, ale Toť výborně míč vyrazil.

Ve druhém poločase jsme se opět nechali zatlačit do obrany, ve 43. minutě domácí hráč z pravé strany prostřelil brankáře Totě a bylo to 3:0. Ve 45. minutě jsme měli první velkou šanci i my, ale u levé tyče jsme nedokázali dotlačit míč do branky. O tři minuty později domácí přidali další gól, když opět dobře zasáhl brankář Toť při vyražení domácí střely, ale na dorážku už byl krátký a bylo to 4:0. V 52. minutě se opět vyznamenal náš brankář Toť, když vyrazil střelu z blízka. V 57. minutě si Kropáč vyměnil na pravé straně míč s Průšou, vběhl do pokutového území, kde byl sražen domácím hráčem a byl z toho pokutový kop pro nás. Ten si vzal na starost Průša a bezpečně proměnil, čímž snížil na 4:1. O dvě minuty později zkoušel Palek střelu z dálky, ale domácí brankář míč chytil. V 62. minutě opět zabodoval brankář Toť, když vyrazil nebezpečný míč z přímého kopu, který mířil pod břevno. Další přímý kop domácích, v 72. minutě, skončil hlavičkou nad naší brankou. V 79. minutě míč prošel naší obranou, domácí hráč přehodil brankáře Totě a završil tak skóre na 5:1 pro domácí. V tomto zápase podal z našich hráčů odpovídající výkon pouze brankář Radovan Toť, ostatní však svými výkony zůstali za očekáváním.

Naši branku vstřelil z pokutového kopu Milan Průša

Naše sestava U14 : Toť – Palek, Hadraba, Kaňka, Mojdl – Kropáč, Riska, Abrhám (49. Průša), Fulín (51. Pospíšil), Hovorka – Flegr.

Příští zápas sehrajeme v neděli 23.10.2022 od 11:55 hod. doma, na stadionu Pod Remízkem v Hořovicích, proti SK Benešov.