SK Hořovice – FC VIKTORIA Mariánské Lázně 3:0 (1:0)

Utkání 11. kola jsme odehráli doma na umělé trávě proti FC VIKTORIA Mariánské Lázně. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, hned první šanci měl po přihrávce Šímy Vostárek, bránu ale přestřelil. Minutu poté našel znovu Šíma centrem hlavu Landy, ten bohužel mířil také nad. Dále jsme však drželi balón na kopačkách a snažili se hrát dopředu. V 19. minutě se ve středu hřiště dostal k míči Vostárek a do samostatného úniku poslal Poláka. Ten udělal brankáři kličku a poslal nás do vedení. Hosté mohli odpovědět o tři minuty později z přímého kopu, nadějný pokus srazil Polák na roh. I my jsme ale hráli stále aktivně, Smetana skvělou patičkou našel Mareše, který ve vápně přešel přes jednoho hráče a nakonec vybojoval roh. Těch jsme měli v prvním poločase spoustu, ze žádného se nám ale nepodařilo skórovat. I začátek druhého poločasu se nám povedl parádně. Hlídek svým pohybem zaměstnával pravou stranu hřiště a po jednom z jeho centrů jsme se dostali k rohovému kopu. Ten Vostárek zahrál na Kušku, který svým pokusem trefil břevno, od kterého se míč odrazil k Landovi. Jeho střelu hostující obránce ještě zvládl srazit, ale pouze k osamocenému Marešovi, který z bezprostřední blízkosti navýšil skóre na 2:0. Další důležitý okamžik se stal v 63. minutě. Smetana našel dlouhým balónem Vostárka, který si obhodil posledního hráče hostů a ten ho srazil k zemi, červená karta. Definitivní pojistku přidal Vostárek v 72. minutě, když ho dloubáčkem našel Polák. Střela z hranice pokutového kopu zapadla za záda hostujícího brankáře a o výsledku bylo rozhodnuto. Zbytek zápasu jsme si zkušeně pohlídali a připisujeme si další 3 důležité body do tabulky. Udrželi jsme již šesté čisté konto a konečně jsme ukázali, že umíme dát víc, než jeden gól. Napodobit tento výkon se budeme snažit příští týden v sobotu proti rezervě Domažlic na venkovním hřišti v 10:30.