SK Hořovice U14 – SK Benešov U14 0:11 (0:7)

V neděli 23.10.2022 jsme na umělé trávě v Hořovicích hostili SK Benešov. Již úvod zápasu předznamenal jeho celý průběh. Hned po rozehrání se hosté nastěhovali před naši branku, již během první minuty se dostali do dvou gólových příležitostí, ale naštěstí obě šance skončily mimo. Soupeř však byl rychlejší, přesnější, lépe kombinoval a po gólech z 5.,11.,19.,23., a 26. minuty vedl již 0:5. Až poté jsme se teprve dostali ke střele na branku soupeře i my, ale ve 28. minutě Fulín trefil z hranice pokutového území pouze brankáře. Soupeř do poločasu, brankami  z 33. a 38. minuty, upravil skóre na 0:7.

V úvodu druhého poločasu, v 47. minutě, dostali hosté, důsledkem našeho faulu v pokutovém území, možnost pokutového kopu, kterou využili.  Bylo to tedy 0:8 a o pět minut později již 0:9. V 60. minutě se našemu Netrvalovi podařilo proběhnout mezi dvěma obránci, ale jeho střela šla vedle branky. Z protiútoku jsme inkasovali na 0:10. V 64. minutě dostal soupeř další výhodu pokutového kopu, kterou po střele mimo branku nevyužil. O 5 minut později však další pokutový kop již proměnil a  uzavřel tak skóre na 0:11. V tomto utkání se nám nedařilo vůbec nic a konečný výsledek 0:1, který zůstal  na světelné tabuli, by byl z pohledu hry, předvedené oběma týmy, nezasloužený.

Naše sestava U14 : Toť – Palek, Kaňka, Dieujuste, Hadraba – Hovorka (53. Mojdl), Kropáč, Pospíšil, Riska (71. Abrhám) – Netrval, Fulín (71. Flegr).

Příští zápas sehrajeme v neděli 30.10.2022 od 12:15 hod. v Praze na umělé trávě stadionu SK Motorlet, ul. Butovická 35, Praha 5 – Jinonice.