FK Komárov – SK Hořovice 2:0 (1:0)

Derby v Komárově se nám nevydařilo. Již ve 4. minutě se po Pužíkově střele za Kotenem otřáslo břevno a vzápětí domácí poslal do vedení hlavou Vajs. Tím jsme Komárovu dovolili hrát jejich hru, která spočívá v zajištěné obraně. Sice jsme více drželi míč, ale nedokázali jsme být nebezpeční a jedinou příležitost v prvním poločase měl Čapek, jeho hlavičku ale s přehledem zneškodnil Šebek. Naopak domácí mohli vedení zvýšit z několika nadějných brejků, nejblíže ke vstřelení branky měl znovu Vajs. Druhý poločas probíhal v podobném stylu, marně jsme se snažili dobývat komárovský obranný val, který čekal na naše zaváhání. V 75. minutě po faulu Smetany Komárov zahrával pokutový kop. Domácí kapitán Kaufman ho proměnil. Snažili jsme se zjednodušit hru a zkusit co nejdříve snížit, to se nám bohužel nepodařilo a tak jsme si odvezli prohru 2:0. Náš dnešní výkon nebyl povedený, především v útoku jsme bohužel byli bezzubí. V dalším utkání nás čeká lídr tabulky TJ Sokol Lom. Hrajeme netradičně v neděli 26. března v 10:15 na domácím hřišti.