SK Hořovice B – AFK Loděnice 8:0 (4:0)

Naše rezerva odehrála v neděli 19. března generálku na jarní část sezóny proti týmu AFK Loděnice. Soupeř se momentálně nachází na 11. příčce I.B třídy a jelikož několik jeho hráčů trápí zranění nebo nemoc, tým byl pro tento zápas doplněn o dorostence. My jsme od začátku zápasu hráli naši hru a soupeře jsme nepouštěli do žádných příležitostí. První změna skóre nastala v 10. minutě, když jsme po faulu na naši posilu, Lukáše Drába, zahrávali pokutový kop. Ten si vzal na starost Novák a prudkou střelou doprostřed vstřelil úvodní branku utkání. Obrovskou šanci měl v 17. minutě Čapek, jeho střela ale skončila na tyči. To o 7 minut později se již nemýlil a nacvičený signál po rohovém kopu s přehledem zakončil. Poté měl dvě velké šance Dráb, ale jeho střelu i následnou hlavičku brankář vyrazil na roh. Po jednom centru do vápna se Čapek dostal do souboje s brankářem a ten bohužel musel být kvůli vyraženému dechu vystřídán hráčem z pole. Toho jako první prověřili jeho vlastní spoluhráči a ve 36. minutě si po centru Bašíka vstřelili vlastní gól. Do poločasu se ještě prosadil střelou na zadní tyč Dráb. V počátku druhého poločasu se i hosté dostali do šance, tu ale včasným vyběhnutím vyřešil Brambora. Několik minut se hra přelévala ze strany na stranu a nikdo neměl větší příležitost. Až v 58. minutě se k přímému kopu z levé strany postavil Dráb a střelou na přední tyč zvýšil na 5:0. Jen o pár momentů později se po centru Záluského prosadil znovu Dráb a zkompletoval tak hattrick. To mu ale očividně nestačilo, protože v 70. minutě si stoupl k dalšímu přímému kopu, tentokrát z pravé strany. Brankář si na míč sice sáhl, ale i tak skončil v síti, 7:0. Na konečných 8:0 zvýšil po centru Nováka hlavou Čapek. Od té doby jsme trochu polevili a jeden hráč soupeře z malého vápna přestřelil. V závěru utkání měl ještě Brambora práci se dvěma střelami, se kterými si poradil a udržel tak čisté konto. První jarní soutěžní zápas odehrajeme v Tetíně v sobotu 25. března v 15:00 a budeme si chtít připsat 3 body, které nás přiblíží k postupu do I.B třídy.