post

SK Senco Doubravka U15 – SK HOŘOVICE U15 3:3 (2:2)

11.3.2023 v 10 hod – Plzeň, hřiště SK Senco (UMT)

K prvnímu venkovnímu utkání sezóny jsme zajeli do Plzně, kde jsme se utkali s místní Doubravkou. Podzimní klání jsme doma nezvládli, a proto jsme chtěli soupeři prohru oplatit.
Hned v úvodu jsme ale museli řešit nepříjemnost, kdy v 9. min. musel pro nevolnost střídat Milan Průša a místo něj nastoupil Petr Bažata.
Utkání bylo od samého počátku bojovné, plné osobních soubojů. Po jedné ze standardních situací jsme pak inkasovali první gól. Dokázali jsme se ale brzy otřepat a hned v 15. min jsme zahrávali Krobem rohový kop, ze kterého pak dokázal Martin Krejčí vsítit hlavou vyrovnávací branku. V 29. min se situace opakovala. Lukáš Krob zahrával rohový kop, který na zadní tyči usměrnil Vrba do sítě – 1:2. V této pasáži hry jsme byli rozhodně lepší. Hra měla spád. Do šaten jsme však odcházeli za remízového stavu, kdy v 35. min byl střed bránícího Bažaty ohodnocen pokutovým kopem, který Doubravka proměnila.
Do druhého poločasu jsme vstoupili beze změn v sestavě. Hra měla podobný spád, i když soupeř již nebyl v útočné fázi tak nebezpečný. Naopak hned ve 46. min se krásně ve vápně protáhl Martin Krejčí a špičkou nohy dokázal míč posunout do branky a vstřelil tak svůj druhý gól v zápase. Následně pak v 60. min naše obrana zaspala při průniku hráče Doubravky, který vyrovnal střelou k zadní tyči na konečných 3:3.

branky SKH: 15´ 46´ KREJČÍ, 29´ VRBA
sestava SKH: FLÉGR (B) – PRŮŠA M., HUTTR (C), DUDL – NOVÁK, KREJČÍ, ŠTEŇO, KROB – VRBA, CHALUPECKÝ, PETRÁŠ
střídající: ŽÍLA (B), BAŽATA, HRDLIČKA, DIEUJUSTE, FRÜHAUF, ZOUBEK