FK Motorlet Praha U15 – SK HOŘOVICE U15 1:1 (1:0)

30.10.2022 v 10:00 hod – stadion FK Motorlet Praha (UMT)

Po zvládnutém domácím utkání s Benešovem jsme chtěli pokračovat v dobrých výsledcích i venku na horké půdě Motorletu. Utkání se sehrálo v areálu Motorletu, na hřišti s umělým povrchem. Naše sestava byla totožná, jak tomu bylo v posledním utkání. Od počátku utkání bylo jasné, že se nebude jednat o nic jednoduchého. Domácí do utkání vešli s velkou vervou a zejména v útočné fázi byli velmi nepříjemní a naši obranu presovali vždy ve velkém počtu hráčů, což nám zejména v počátku činilo potíže, ale postupně jsme se s tím dokázali vypořádat. Nicméně, soupeř nás dokázal ve 29. min překonat a ujal se tak vedení, když jsme při naší rozehrávce pod tlakem nebyli dostatečně důrazní, až míč propadl k domácím, kteří našeho gólmana překonali. I tak jsme měli ale opticky více ze hry a rozhodně jsme na míči byli silnější a fotbalovější. Po jednom z našich protiútoků byl po sražení Chalupeckého nařízen pokutový kop. K tomu se postavil náš nejmladší Milan Průša, ale bohužel, jeho střelu bravurně vystihl brankář domácích. Do šaten se tak odcházelo za stavu 1:0.

Do druhého poločasu jsme vstupovali s jasným plánem a to skóre vyrovnat a být důraznější v osobních soubojích. Nutno podotknout, že ve druhém poločasu jsme soupeře přehrávali a byli jsme daleko nebezpečnější. Zakřičet jsme si nakonec mohli v 60. min, kdy se prosadil agilní Petr Chalupecký. Ačkoliv jsme míč na svých kopačkách drželi více, do konce utkání jsme se již gólově neprosadili a tak utkání skončilo 1:1.

branka SKH U15: 60´ Chalupecký
sestava SKH U15: FLÉGR (B) – NOVÁK, HUTTR (C), PRŮŠA – VRBA, ŠTEŇO, DUDL, KREJČÍ – ZOUBEK, CHALUPECKÝ, KROB
náhradníci SKH U15: Žíla (B), Hrdlička, Kováč, Frühauf, Trkovský