SK Hořovice B – TJ Zaječov 2:0 (1:0)

Utkání 11. kola jsme odehráli na domácí půdě proti TJ Zaječov. Chtěli jsme navýšit náš náskok na špičce tabulky a hlavně odčinit prohru z minulého týdne. A od začátku zápasu to bylo vidět. V prvních dvou minutách jsme sice nechali hosty z poměrně velké dálky dvakrát vystřelit, ani jeden z těchto pokusů naši bránu neohrozil. Zato my jsme využili hned první vážnější příležitost. V 8. minutě se na kraji hřiště uvolnil Königsmark, nacentroval na Čapka a ten hlavičku umístil přesně, 1:0. Po vstřeleném gólu jsme Zaječov zamkli a zahrávali jsme spoustu standardních situací. Vokůrka jeden z rohových kopů zahrál znovu na Čapka, ten se opět dostal k zakončení hlavou a i přesto, že začal slavit, rozhodčí vyhodnotili, že míč nebyl celým objemem za brankovou čárou. Další povedenou akci jsme sehráli ve 22. minutě, kdy Mencl trefil břevno. O 6 minut později se po rohovém kopu k zakončení dostal znovu Mencl. Tentokrát sice překonal gólmana, ale jeden z hostujících obránců jeho pokus na poslední chvíli vyhlavičkoval. Poté se hra začala pomalu vyrovnávat, ale do žádné velké šance jsme Zaječov v prvním poločase nepustili. Přidat gól do kabin jsme mohli ještě my, když se k zakončení dostal Trnka, ale z dobré pozice mířil nad. Hned na začátku druhého poločasu jeden ze zaječovských hráčů vystřelil zpoza vápna, Koten byl připraven a tento pokus zneškodnil. V 55. minutě se na hřiště dostal Kos a hned o minutu později si připsal asistenci. Ke střele vybídl Záluského a ten obstřelil brankáře hostů, 2:0. Další možnost ke zvýšení skóre měl po krásné průnikovce Sarvaše Bělohlávek, hostující brankář mu však vystavil stopku a střelu zblokoval. O chvilku později mohl postupovat na bránu Brambora, ale byl podražen jedním z hostujících stoperů. Rozhodčí mu první ukázal červenou kartu, po poradě s asistentem svůj verdikt změnil na žluté napomenutí. V závěru ještě mohli snížit hosté, kdy po chybné rozehrávce Kotena orazítkovali břevno. Dál se už v zápase nic nestalo a tak vedeme tabulku okresního přeboru o 7 bodů před druhým Žebrákem. Příští zápas odehrajeme znovu doma proti třetímu Trubínu v neděli ve 14:00.