Nižbor – SK Hořovice B 2:0 (1:0)

Desáté kolo jsme odehráli na těžkém terénu v Nižboru. Od prvních minut jsme drželi míč na kopačkách a hrálo se v podstatě jen na půlce domácích. První šanci měl Nižbor ve 14. minutě a skončila pro nás špatně. Po brejkové situaci dal nižborský útočník přihrávku podél malého vápna a jeho spoluhráč míč uklidil do odkryté branky. Poté domácí poctivě bránili na velkém vápně a my jsme se je celý poločas snažili překonat. V gólové příležitosti se ocitl Mencl, jeho prudkou hlavičku zlikvidoval brankář. V další šanci se ocitl Vokůrka, ale opět ho vychytal domácí gólman, který svůj tým zachránil ještě několikrát. I ve druhém poločase jsme tvořili my. Zahrávali jsme nespočet standardních situací a rohových kopů, ale bohužel se nám nepodařilo se prosadit. Ani střely ze střední vzdálenosti nepřinesly ovoce. K jedné takové se odhodlal Novák a chyběly centimetry. Bohužel v 51. minutě se domácí dostali opět do brejkové situace a znovu nás potrestali, 2:0. Nám se na jejich dvoubrankové vedení nepodařilo odpovědět, chyběla nám kvalita v předfinální fázi, kdy jsme se nedokázali dostat přes početný obranný blok. Bohužel jsme poprvé v sezóně ochutnali hořkost porážky. V neděli 30.10. budeme mít příležitost tuto prohru odčinit na domácím hřišti proti Zaječovu.