TJ Jiskra Domažlice B – SK Hořovice 3:1 (1:1)

Utkání 12. kola jsme odehráli proti rezervě Domažlic. Začátek zápasu byl vyrovnaný, oba celky se snažily hrozit převážně po stranách hřiště. Stoprocentní šanci měli domácí po rohovém kopu v 16. minutě, kdy se k hlavičce dostal osamocený domácí hráč, ale netrefil zařízení. O pár chvil později Bělohlávek doběhl Vostárkovu střelu a vybojoval rohový kop. Ve 31. minutě jsme skvělým presinkem dostali domácí rozehrávku pod tlak, balón získal Mareš a posunul na Vostárka. Ten zachoval klid a střelou na bližší tyč nás poslal do vedení. V zápětí se k akrobatickému zakončení dostal Bělohlávek, ale o pár centimetrů netrefil šibenici. Ve 42. minutě se po naší chybné rozehrávce dostal k míči domácí hráč a střelou zpoza vápna vyrovnal skóre na 1:1. Do druhého poločasu jsme nevkročili dobře, domácí si hned vytvořili šanci z rohového kopu, ale ani dorážka nezvrátila stav utkání na jejich stranu. Poté se hra vyrovnala a oba týmy si vytvořily gólové příležitosti. V 63. minutě se balón do vápna odrazil na volného útočníka domácích, Bleha společně s Hlídkem ale nebezpečí zažehnali. Z rohového kopu se po našem nedůrazu domácí bohužel dostali do vedení 2:1. I po obdržené brance jsme si vytvářeli šance ke skórování. Jednu takovou měl Polák v 70. minutě, s jeho dalekonosnou střelou měl brankář problém a vyrazil ji na roh. O dvě minuty později se Polák snažil ve vápně najít Bělohlávka, který ve skluzu o pár centimetrů na míč nedosáhl. V 79. minutě měl jeden z domácích vidět červenou kartu po zákeřném zákroku na Vostárka, rozhodčí to ale posoudil pouze jako faul na žlutou. Ke konci zápasu domácí zpevnili obranu a hrozili z brejkových situací, v 82. minutě z malého vápna překopli. Nám se po zbytek zápasu nedařilo dostat k žádné vyložené šanci a domácí ještě v nastavení přidali jeden gól. Dnes jsme si mohli minimálně bod odvézt, ale bohužel naše zbytečné chyby domácí potrestali. V sobotu 29.10. nás čeká od 14:30 další těžký zápas proti B týmu Příbrami, tak nás přijďte podpořit!