post

Ondřej Bleha – první letní posila

S radostí informujeme fotbalovou veřejnost o příchodu nového hráče, brankáře Ondřeje Blehy. Tento mladý golman, má za sebou spoustu zkušeností z působení v FK Příbram a Viktorii Plzeň a bude jistě velkou oporou našich obranných řad. Po přestupu brankáře Jakuba Tůmy do FC Zličín byl pro vedení A týmu nejdůležitější úkol, získat do týmu ještě jednoho kvalitního brankáře, který výkonostně a povahově zapadne do našeho týmu. Příchodem Ondry můžeme tento úkol považovat za splněný.

Na získání náhrady za hráče, kteří náš tým v letním přestupovém termínu opustili intenzivně pracujeme, ale zároveň myslíme na odchovance. Ti teď dostávají v přípravě příležitost a jak je vidět ve výsledcích přípravných utkání, vedou si velmi dobře.

Za největší ztrátu v podobě ofenzivní síly považujeme odchod Rostislava Jandery, který se dohodl na zahraničním angažmá v Rakousku. Za několikaleté působení v dresu Hořovic je potřeba poděkovat Janu Pyškovi, který si v průběhu působení  v SK Hořovice získal srdce spousty fanoušků a v minulé, pro náš klub tak složité sezóně, dovedl jako kapitán A tým k záchraně v divizní soutěži. Jarními výkony zaujal funcionáře FC Zličín také Tomáš Plánička, který se v Hořovicích rozehrál ke kvalitním výkonům a společně s Honzou Pyškem do tohoto klubu odchází.