post

SK Aritma Praha – SK Hořovice 0:0 (0:0)

Čekalo nás těžké utkání proti posilněnému soupeři. Od prvních minut ale bylo patrné, že Aritma se nebude nikam hnát. Většinu času jsme měli míč my a domácí čekali na naši chybu v obranném bloku, kdy nechali rozehrávat obránce a zhustili střed hřiště. V šesté minutě zažehnal nebezpečí obranným zákrokem Hlídek. Za deset minut jsme chybovali ve středu hřiště, útočník domácích ale mířil vedle. Za nás měl šanci po rohovém kopu Landa, ale mířil jen nad. Bělohlávek dostal dobrý míč za obranu, chtěl vrátit pod sebe, ale trefil jen ruku protihráče, která míč srazila na roh. Ve druhém dějství jsme měli opět více ze hry my, soupeř hrozil jen ojediněle. V 63. minutě se dostal do brejku, ale výborně se vrátil Buben, který nastoupil do prvního soutěžního divizního zápasu. Postupně jsme začali stupňovat tlak, centr Mareše tečoval domácí hráč kousek od své vlastní tyče. Jenže v 72. minutě jsme mohli jít do přečíslení, Vostárek vyvážel balón a byl několik vteřin držen za dres. Poté se po hráči ohnal a byl vyloučen. Ale ani v početní výhodě nás Aritma nezatlačila, šance rozhodnout jsme měli spíše my. Nejprve pálil po narážečce Bělohlávka mimo Záluský. Největší šance zápasu přišla v poslední minutě, když se Buben zbavil protihráče a přenesl hru na Wackera. Ten se skvělým prvním dotykem dostal před obránce, ale tváří v tvář brankáři minul.
Z venkovního zápasu bod bereme, kdybychom ale proměňovali šance, mohlo být veseleji. Teď nás v sobotu 16. září čekají Klatovy a my budeme chtít před domácími fanoušky prolomit střeleckou mizérii. Výkop utkání bude v 16:30.