SK Hořovice B – FC Jílové 6:1 (2:1)

Po dvou těsných porážkách se naše béčko utkalo s týmem FC Jílové a konečně chtělo urvat body. Jako první se ale radovali hosté, v 10. minutě se dvakrát se štěstím protlačili k zakončení. První střelu skluzem na brankové čáře zneškodnil Král, proti dorážce se už ale nedalo nic dělat. Ve 24. minutě vybojoval gól Koten, na půlce vystihl rozehrávku, udělal kličku stoperovi a přihrál před prázdnou bránu Bubnovi, ten nekompromisně o břevno vyrovnal. Poté měl po Bubnovo centru šanci Vokůrka, jeho hlavička šla ale jen nad bránu. O 10 minut později znovu zkoušel štěstí Buben, jeho dobrá střela na zadní tyč udělala brankáři problémy. Minutu před koncem poločasu vysunul Dráb Bubna, ten přehodil brankáře a Koten míč dorazil do sítě. Po příchodu z kabin se rozdíl mezi týmy nadále zvětšoval, po krásné kombinaci zakončil Vyšín, ale ani dorážka Drába neměla gólové parametry. Za okamžik ze střední vzdálenosti hezky vystřelil Dráb, jeho střelu brankář jen vyrazil a Koten balón pohotově dorazil do branky. Neuplynulo ani pět minut a už to bylo o tři branky, když se do zakončení dostal znovu Vyšín, tentokrát si vybral střelu mezi nohy a byl úspěšný. Přibližně dvacet minut před koncem utkání to bylo 5:1, když se po přihrávce na zadní tyč nemýlil Kalina. V 74. minutě se hosté pokusili o drama, střelu směřující do šibenice ale přizvedl hlavou skvěle hrající Dráb. V úplném závěru souboj nevypustil Frydrych P., vybojoval míč pro Drába, jehož střela byla vyražena ke Kalinovi, který druhou brankou v zápasu stanovil konečné skóre na 6:1.
Příští zápas čeká naši rezervu v neděli 10. září od 17 hodin v Petrovicích, které jsou zatím s jedním bodem na 12. místě tabulky.