SK Benešov U15 – SK HOŘOVICE U15 2:3 (2:0)

21.5.2023 v 10:00 hod – Úročnice (tráva)

K utkání v Benešově, resp. v areálu TJ Úročnice, jsme přijížděli posilněni domácí výhrou s Admirou Praha. Cíl byl jednoznačný a to zisk všech bodů. I přes naší počáteční herní převahu jsme bohužel brzy inkasovali a to velmi lacině. Naše hra směrem dozadu opět postrádala větší důraz, z čehož soupeř těžil a svou snahu opět přeměnil ve druhou vstřelenou branku. Naší hře chyběla přímočarost a také větší důraz i směrem k zakončení. Nakonec se nám v poslední minutě 1. poločasu podařilo vstřelit kontaktní branku po krásném zakončení Zoubka. Do šaten jsme tak odcházeli za stavu 2:1 pro domácí.
I přes nepříznivý stav utkání jsme stále věřili, že to můžeme otočit v náš prospěch. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a daleko více jsme se tlačili do zakončení. Několikrát jsme Benešov zamkli v jejich vápně a radost z vyrovnávací branky přišla již v 50. min utkání, kdy se do vzduchu pověsil Oliver Petráš a hlavou skóre srovnal. V aktivní hře jsme stále pokračovali, což nám přineslo radost i vítězné branky, kterou vstřelil střídající Milan Průša po centru z pravé strany. Utkání jsme už takto dohráli a z Benešova odvážíme ubojované tři body.

branky SKH: 39´ Zoubek, 50´ Petráš, 64´ Průša M.
sestava SKH: ŽÍLA (B) – TRKOVSKÝ, NOVÁK, BAŽATA – FRÜHAUF, HUTTR (K), ŠTEŇO, OUŘADA – PETRÁŠ, CHALUPECKÝ, ZOUBEK
střídající: FLEGR (B), DUDL, PRŮŠA, HRDLIČKA