SK Horní Bříza – SK Hořovice 1:3 (0:1)

K utkání 20. kola jsme se vydali do Horní Břízy. K zápasu jsme přistoupili zodpovědně a hned v 7. minutě jsme mohli skórovat. Po standardce Mareše sklepl Puchmertl k Landovi, který zblízka trefil jen brankáře domácích. V 16. minutě Landa tentokrát vypíchl míč obránci, nahrál Marešovi, který vymyslel vzdušnou přihrávku na Záluského. Ten v dobré pozici přestřelil. O necelých 10 minut později Frýdlův výkop prodloužil Polák na Landu, který se tentokrát nemýlil a poslal nás do vedení. Ve 32. minutě Vostárek přihrál balón za obranu Landovi, který se ještě snažil najít lépe postavené spoluhráče. Ti se ale špatně domluvili a Wacker tečoval míč mimo branku. Ve 37. minutě si dnes skvěle hrající Puchmertl narazil s Vostárkem a vydal se na výlet do pokutového území domácích. Ve střelecké pozici se rozhodl nahrát před odkrytou branku Marešovi, který sice skóroval, ale gól nebyl uznán pro ofsajd. Ve druhém poločase jsme chtěli přidat co nejdříve druhý gól a uklidnit hru. První příležitost ale měla Bříza. Téměř hned po hvizdu se jeden z hráčů domácích dostal ke střele ze strany, kterou ale ukryl v rukavicích Frýdl. Ani my na šanci nečekali dlouho a po přihrávce Hlídka střílel Wacker, jeho pokus ale zablokoval obránce. V 52. minutě se k přímému kopu postavil domácí Trojanec a střelou na vzdálenější tyč vyrovnal. Naštěstí jsme hned o dvě minuty později opět odskočili, když Záluský podržel míč, přistrčil ho Marešovi a ten centrem přes vápno našel Landu, který ve skluzu dostal míč do sítě. Chtěli jsme vedení navýšit, ale ani jeden z dvojice Šíma, Polák v jasných šancích neuspěli. Nejhezčí akci zápasu jsme sehráli v 81. minutě, když Puchmertlův nákop udržel u rohového praporku Čapek, nahrál Landovi, který z první postrčil na Königsmarka. Ten našel Hlídka, který sklepl patičkou na Mareše. Jeho střelu brankář vyrazil před sebe a jako první byl u míče Hlídek, který nás poslal do dvoubrankového vedení. Ještě jeden gól mohl přidat Königsmark, když měl po centru Mareše spoustu času, ale brankáře domácích nakonec nepropálil. Z Horní Břízy tak vezeme 3 body a v sobotu 8. dubna od 16:30 si budeme chtít doma vyšlápnout na pražskou Aritmu.