Tetín – SK Hořovice B 0:3 (0:3)

Vstup do jara se nám povedl na výbornou. V sobotu 25. března jsme se vydali do Tetína, posledního mužstva soutěže. Nic jsme nechtěli podcenit a od prvních minut jsme soupeře tlačili. Domácí hráli trochu zákeřně, my se naopak snažili hrát kombinační fotbal. Už ve 3. minutě Bašík našel průnikovkou Kotena, jeho střelo vyrazil brankář ke Kynclovi, který ve velké příležitosti přestřelil. Branku se nám podařilo vstřelit o několik minut později a to přesně ve 13. minutě, kdy se po pozemním rohu prosadil střelou na bližší tyč Mencl. Poté do hry vstoupilo počasí, začalo nepříjemně pršet a foukal vítr. Ve 33. minutě nahrál Šíma Bašíkovi, který měl spoustu času a s přehledem zavěsil. O několik minut později měl šanci Buben, ale nedokázal prostřelit brankáře. Ve 39. minutě se ujal více kreativní role a po jeho přihrávce na Mencla to bylo o 3 góly. Ve druhém poločase jsme byli opět lepším týmem, neměli jsme ale tolik příležitostí. Největší šanci měl v 80. minutě Kos, když elegantně obešel přes 2 hráče, ale bohužel přestřelil. O 5 minut později měl hodně práce Brambora, střelu do šibenice dobrým zákrokem vyrazil. Na druhé straně vystřelil bez přípravy znovu Kos, míč se také snášel do šibenice, ale i brankář domácích si poradil. Ze zápasu bereme 3 body a po výsledcích ostatních zápasů se zase o trochu více osamostňujeme na čele tabulky. Momentálně máme náskok 9 bodů a ten se pokusíme ještě navýšit v sobotu 1. dubna v Drozdově v 16:30.